Dancing with the Stars - Wii Bazar

047875756991

047875756991

Použité

Není skladem


338 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Dancing with the Stars - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Dancing with the Stars

Na hit televizní show na bázi Dancing with the Stars je k dispozici své oblíbené celebrity a profesionální tanečníky. Od elegantních valčíků horkými Sambasu budete muset prokázat vrah taneční pohyby, aby se stal americký oblíbená osobnost tanečnice. Krok do taneční boty jednoho z devíti celebrit a zapůsobit svými nejlepšími kroky. Rozhodněte o pikantní salsa, high-akční quickstep nebo tradiční valčík. Jdi sólo nebo třepe se dva hráče Head-to-Head nebo Duet režimy ve výzvách, které se cítí, jako by ses hrát na živém televizním vysílání.

Tento vytápěný soutěž je k dispozici Laila Ali, Emmitt Smith, Mario Lopez, Lisa Rinna, Joey Lawrence a mnoho dalších slavných soutěžících z minulých výstav. Uvidíte také devět známých profesionálů, jako je Cheryl Burke a Edyta Sliwinska. Prokázat Cha-Cha, vídeňský valčík, tango, jive, Mambo a další náročné tance a pokusit se získat co nejvyšší skóre. Houpat, točit, krok a skok do populárních písní, včetně Bailamos, Ona je dáma, nezávislé ženy a další. Stačí si vybrat Professional nebo amatérské úrovni obtížnosti a nechat vzrušení začíná.

Vlastnosti: Devět celebrity z minulých výstav včetně: Laila Ali, Emmitt Smith, Mario Lopez, Lisa Rinna, Joey Lawrence, Stacie Keibler, Joey McIntyre, Shanna Maakler a Monique Coleman devět profesionálních tanečníků z výstavy, včetně: Cheryl Burke, Edyta Śliwiński Karina Smirnoff, a Louis van Amstel Také včetně soudců a hlasatel 36 licencovaných písní, jako jsou: The Final Countdown, Bailamos, Tyto boty jsou vyrobeny pro pěší, Ona je paní, líbí se mi jak budete pohybovat, dát své záznamy na Independent ženy Part 1, a mnoho dalších Odemykatelné celebrit, hudbu a kostýmy deset tanečních stylů z televizního pořadu, včetně: The Cha-Cha, vídeňský valčík, tango, samba, Jive, Mambo, Foxtrot, quickstepu, Paso Doble, a Rhumba multi hráč s head-to-head a duet režimy, včetně amatérských i profesionálních úrovní obtížnosti verzi pro Wii se vyznačuje jedinečným využití Wii regulátorů se speciálními "vkus" přestěhování

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta