New Super Mario Bros. Wii CardboardSlv - Wii Bazar

04549690NSMC

Použité

34 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

687 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


New Super Mario Bros. Wii CardboardSlv - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

New Super Mario Bros. Wii CardboardSlv

New Super Mario Bros Wii nabízí první multiplayer Super Mario Bros plošinovka vůbec. Nyní můžete vzít na dobrodružství Mario se svými přáteli v závěsu, bude nabízet platforma Mario zážitek pro celou rodinu těšit.

Hráči se mohou pohybovat pouze boční rolování světy Mario samostatně jako dříve nebo pozvat až tři přátelé se k nim připojil ve stejnou dobu na stejné úrovni v každém bodě ve hře pro konkurenceschopnou a kooperativní multiplayer zábavy. New Super Mario Bros Wii udrží prvky my všichni známe a milujeme, ale také zavést některé fantastické nové úrovně a překvapení, včetně svérázných nových obleků, znaků a inovativní způsoby, jak používat dálkový ovladač Wii vést svou postavu přes dobrodružství.

Hra 4 přehrávač v New Super Mario Bros, nemusí znamenat spolupracovat. V této nové multiplayerové činnosti můžete buď napomáhat nebo bránit své rodině a přátelům. Můžete zahodit své přátele znak na padouchy zachránit sebe nebo skočit na tu hlavou se dostat dopředu, můžete dokonce použít Yoshi je spolykat a pak plivat ven. Ale to není všechno o soutěžní hra hrát můžete pracovat po boku svých přátel a vzájemně si pomáhat přes úrovně. Ať tak či onak tato hra je zaručeno, aby se nějaké zdravé soutěžení mezi přáteli a rodinami.

Popadněte své přátele a rodinu a připravte se na fascinující multi hráč dobrodružství v New Super Mario Bros Wii.

Funkce New Super Mario Bros. Wii:

New Super Mario Bros. Wii nabízí kombinaci spolupráce a hospodářské soutěže. Hráči si mohou vybrat jeden druhého, aby je zachránil před nebezpečím nebo vyhodit do něj. Mario, Luigi a dvě ropuchy jsou všechny hratelných postav, zatímco mnozí jiní z hub království dělat vnější okolnosti v průběhu hry.
Hráči mohou dokonce jezdit na různé Yoshi postavy a chlubně polykat nepřátel - nebo jejich spoluhráči. V některých oblastech, hráči používají pohybové schopnosti Wii dálkového ovladače. První hráč, který dosáhne houpačku by mohl dělat to naklonit, aby pomohl jeho nebo její charakter dosažení vyšší platformy - a pak nakloňte jej nesprávně jen proto, aby si s ostatními hráči. Nové položky zahrnují vrtule oblek, který bude střílet hráči vysoko na obloze pouhým zavrtěním Wii Remote a nové schopnosti Mario je převádět do Penguin Mario. Na konci každé etapy v režimu pro více hráčů, hráči jsou zařazeny podle jejich skóre, mince shromážděné a počet nepřátel poraženi.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta