Wii Fit Plus & Balance Board - Wii Bazar

045496901691

045496901691

Použité

84 Položek skladem

14 dnů

843 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Wii Fit Plus & Balance Board - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Wii Fit Plus a Balance Board

Know Your Postava: Wii Fit Plus bude nyní umožňují kontrolovat a monitorovat 4 oblasti vaší postavě, BMI (index tělesné hmotnosti), těžiště a spálených kalorií během tréninku pak můžete nastavit své cíle, proti těchto oblastech. Test BMI měří svou váhu / výšku. Wii Fit Plus bude mít toto měření a dáme vám vědět, jak přiměřené ve srovnání s ideálu. Jakmile jste si vědomi svého BMI můžete nastavit cíle pro snížení tohoto měření tím, že se budou účastnit cvičení Wii Fit Plus a zavedení zdravější životní styl. Vaše těžiště se měří pomocí testu věkové Wii Fit Plus, ve kterém budete trvat na různých rovnováhu ve snaze udržet svůj věk Wii Fit Plus co nejblíže k nebo nižší, než skutečný věk. Trénovat sami: Wii Fit Plus obsahuje 5 školících kategorie aerobní cvičení, svalové klimatizace, jóga, vyvážení hry a veškerá nová školení Plus. Všechny tréninkové kategorie jsou navrženy tak, aby pomohl rozvíjet kontrolu tělesné váhy, spalovat tuk, pomáhají tón a stav svalů, jakož i zvýšit aerobní vytrvalosti. Všechny tyto velké aktivity nabízejí zábavný způsob, jak dostat fit s celou rodinou. Wii Plus rutiny: Umožňuje vytvářet vlastní tréninkové rutiny, nebo požádat své osobní Wii Fit Plus trenér může vytvořit vzdělávací programy pro vás, založený na ploše vašeho těla, kterou si přejete pracovat - zadek, boky, stehna - Wii Fit Plus Pomoc! Existuje více než 40 různých činností v rámci čtyř tréninkových kategoriích. Aerobní cvičení: New Dalšími běhání kurzy, Ste Rythum Remix zcela nové písně. Svalové Cvičení: 3 Nové svalové cvičení. Jóga: Obsahuje 3 nových pozicích. Rovnováha hry: čísla, skok na lyžích, Ski slalom, laně, dráždivé bludiště, Penguin hra, snowboarding, a meditace. Training Plus: Skateboarding, Rythum Kung Fu, Dungeon Jogging, mnoho dalších.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta