Wii Music - Wii Bazar

045496901301

045496901301

Použité

524 Položek skladem

14 dnů

201 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Wii Music - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Wii Music

V Wii Music for Nintendo Wii, je to snadné hrát improvizace uvíznutí. Hudebníci ve vaší kapele uvíznutí prostě hrát na své nástroje v rytmu skladby nebo tím, že improvizuje na co hrdlo ráčí. Hrát rychleji. Hrát pomalejší. Přeskočit beat, nebo házet do 10 více. Bez ohledu na to, co děláte, Wii Music pro Nintendo Wii automaticky transformuje své improvizace stylings do skvělé hudby. Existují v Wii Music žádné chyby pro Nintendo Wii - prostě hrát pro čisté radosti z hraní.

V Wii Music for Nintendo Wii, ovládací prvky vás ponoří do hudby. Můžete hrát většinu z 60-plus nástrojů Wii Music pro Nintendo Wii za použití jednoduchých pohybů s dálkovým ovladačem a Nunchuk Wii regulátorů. Brnkání hrát na kytaru, banjo a sitar. Drum hrát jazz bicí, konga a pochodové bicí. Mlátit hrát na klavír, vibrafon a marimbu. Na rozdíl od většiny hudebních her, Wii Music neznamená, že jste používat složité tlačítka. V Wii Music for Nintendo Wii, stačí jen napodobit hře na nástroj.

Wii Music pro Nintendo Wii nabízí prakticky nekonečné způsoby, jak dělat hudbu. Můžete si vybrat skladbu a nástroje a rozhodnout, zda se požár přes skálu vzít na klasických písní, dát jazzy rotaci na lidových písní nebo transformovat Nintendo klasiku jako téma Super Mario Bros. do latinsko-ochucených čísel. Seznam skladeb na Wii Music pro Nintendo Wii je jen vzlet bod - je to, jak se improvizovat s písněmi, na čem záleží.

Pošlete své band-jam nahrávky na Wii přátel, kteří mají Wii Music. Uvidí vaše Mii členy kapely, váš hráčů Improv stylů a svůj nástroj výběry. Mohou sledovat vaše Wii hudebních nahrávek, nebo hrát přes části vaší skladby, pak poslat svůj upravený záznam zpět k vám. Improv zácpy mohou být poslány tam a zpět přes wiiconnect24 a znovu a znovu změnil.

Vlastnosti: Hrát to znovu: použijte režim přehrávání ve Wii Music pro Nintendo Wii vidět své uvíznutí nahrávky přinesl do života s dramatickými úhly kamery. Vyzvednout štafetu: Wii Music pro Nintendo Wii vám umožní velet orchestr v dirigentské hře, kde budete mávat Wii dálkový ovladač jako taktovkou dirigenta má vést Mii orchestr prostřednictvím koordinované hudby. Značka je hrát rychle, pomalu, silně nebo lehce. Zazvonit na zvonek? Hrát ruční zvonky hru Wii Music pro Nintendo Wii, kde budete houpat vaše Wii Remote a Nunchuk řadiče hrát své dva handbells jako součást většího souboru. Všichni v týmu má plnit svůj úkol: V Wii Music pro Nintendo Wii budete muset ujistit, budete hrát jednu ze svých poznámek, pouze pokud to vyžaduje melodie! Ucho pro hudbu: Vezměte tón kvíz ve Wii Music pro Nintendo Wii, který testuje svůj hudební sluch tím, že vám problémy, jako dávat poznámka hrající MIIS v pořadí od nejnižšího po nejvyšší hřišti. Bang bubnem: Hrát virtuální bicí soupravu ve Wii Music režimu bubnování Nintendo Wii, jeden režim ve Wii Music, který také používá Wii Balance Board (prodává se s Wii Fit). Budete používat dálkový ovladač Nunchuk a Wii řadiče jako paličkami, a umístit obě nohy na Wii Balance Board -, které pracují jako virtuální pedály pro basový buben a hi-hat činel.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta