Wii Play (Game Only) - Wii Bazar

045496890117

045496890117

Použité

Není skladem


309 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Wii Play (Game Only) - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Wii Play (Game Only)

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše herní zážitek Nintendo má jen hra pro vás hrát se svými přáteli a rodinou. Wii Play se skládá z výběru devíti velmi různých mini-her na jednu hru, které jsou navrženy tak, aby vám pomůže zvládnout jedinečnou Wii Remote a zároveň poskytuje hodiny zábavy. Aby bylo zajištěno, můžete nyní Wii Play se svými přáteli, hra je dodáván s volným Wii Remote.

Wii Play se skládá z různých svérázných her, které lze přehrávat buď samostatně, nebo s kamarádem. To zahrnuje Střelnice, která je první hra odemčené a je připomínající klasické Duck Hunt (propuštěn na NES). Aby bylo možné odemknout další hru hráč prostě potřebuje dokončit předchozí (tato sekvence pokračuje v celém textu). Když všechny hry byly odemknuté hráči mohou začít vydělávat medailí za jejich splnění.

Najít Mii zahrnuje výběr správného tvář v davu v prostředí, které se neustále mění - je to závod s časem a každý jiný! Pose Mii vyžaduje hráči, aby jejich postavy Mii zapadají do tvarů v bublinách Wii. Chcete-li to provést, musí houpat dálkový ovladač na pravém úhlu, aby se hodila dovnitř. Mezi psychedelické barvy a nepředvídatelný grafika zapojené do této skládačky, aby bylo okamžitě návykové.

Ostatní hry jsou zahrnuty Charge, kde hráči musí držet zuřivým býkem a snažte se spadnout! Hráči řídit jejich býka a učinit z něj skočit pohybem Wii Remote správným směrem, pokouší se přepadnout strašáci na cestě. Nádrže, která také využívá Nunchuk, testuje strategické schopnosti hráč má povzbudit je k odchodu stezky dolů na jiných nádrží narazí.

Wii Play také věrné rekreace skutečných sportovních her náročných přesnost a dovednost s Wii Remote. V tabulce Tenisté držet Wii Remote jako netopýr a používat jej pro pohyb rukou jejich charakter je na obrazovce a vrátit se koule. V rybolovné hráčů cast jejich linku s obdobným vývojem tak, jak by v reálném životě, a pak čekat na skus než škubání dálkový zpět na háku a navijáku v rybách. Jako hospody oblíbené, Kulečník bude okamžitý hit se staršími Wii vlastníků. V této hře se hráči držet dálkový ovladač jako zadní kulečníkovým tágem a použít hladký sklouznutím trefit bílou kouli. Nakonec Laser hokej je hybrid mezi vzdušný hokej a ping-pong. Jemné šlehne zápěstí jsou zachyceny-up podle Wii Remote dělat tempo hry jako uvolněné nebo jako zběsilý, jak je požadováno.

Wii Play vezme jednoduché pojmy a ukazuje, kolik zábavy mohou být pomocí jedinečného kontrolní mechanismus Wii je. Wii Unikátní Mii kanál také umožňuje hráčům vytvářet své vlastní upravené avatar, který pak může hvězdě jako ústřední postava v Wii Play a dalšími hrami.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta