Quiz Party - Wii Bazar

045496401696

045496401696

Použité

Není skladem


670 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Quiz Party - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

kvíz Party

Kvíz strana nezná hranic, nabízí vzrušující a příjemný zážitek pro každého, aby se zapojili do, bez ohledu na věk či úroveň účasti.

S více než 2000 otázek pokrývají širokou škálu témat, vše vyjádřený legendární kvíz hostitele Roy Walker, je zde opravdu pro každého něco v Kvíz strany a s neomezeným počtem hráčů se můžete skutečně dát všeobecné znalosti všech uživatelů do testu!

Nezáleží na tom, jaké jsou vaše oblíbený předmět je, že by mohl být požádán o náhodný výběr otázek, pokrývajících pestrou škálu témat Ať už jste svištět na historii, geografii a přírody nebo je-li vaše znalosti je trochu více aktuální a dáváte přednost Sport , TV a filmy, tam bude otázka, aby vyhovoval všem.

Získejte hra spuštěna výběrem mezi dvěma a čtyřmi týmy a bez omezení počtu lidí na každém týmu, všichni v místnosti může mít jít. Jakmile budete mít vytvořený svůj tým, vyberte si maskota, který může být buď vlastní Mii charaktery nebo jeden z výběru ve hře maskoty reprezentovat svůj tým.

Představujeme tři zábavné herní módy, kvíz Party vám nabízí možnost si vybrat, jak dlouho chcete, aby hra vydrží. Režim Normal Game výzvy, abyste byli první tým sbírat 15 samolepky, zatímco Flash hra vyžaduje vítězného týmu sbírat jen pět samolepek, které poskytují mnohem intenzivnější hru. A konečně, pokud váš čas je vzácný a chcete jen ponořit dovnitř a ven pro rychlý test vaší maličkosti pak režim Quick Otázka je pro vás.

Dostat vaše myšlení čepici a připravit se na hodiny zábavy s přáteli a rodinou pomocí Quiz strany, pouze na Wii.

Funkce:

Neomezené Hráči: Vše, co potřebujete, je jeden kvíz mistr, jeden Wii Remote a 2-4 týmy! Tisíce otázek k dispozici: Hra je speciálně navrženy tak, aby publiku ve Velké Británii s otázkami, které pokrývají širokou škálu od populární kultury, historie, zeměpisu, Word a logických hádanek atd a využívá obrazy, zvuky a videoklipy různé herní módy: K dispozici jsou 3 režimy hra - jednoho hráče, Full Game (až 1 hodinu play) a Flash Game (méně než 30 minut přehrávání). Při spuštění hry se zobrazí výzva s otázkou dne, aby vám ochutnávku Funkce celebrita Voice: Otázky hře jsou úplně vyjádřený legendární televizní moderátor Roy Walker

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta