Pandora's Tower - Wii Bazar

045496401535

045496401535

Použité

Není skladem


1 038 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Pandora's Tower - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Pandořina věž

Pandořina věž mísí prvky RPG s hratelností zamindrákovanej, jak si vzít na roli Aeron, což Athosian voják čelí hluboce osobní i emocionálně nabité mise. Se svým přítelem, Elena, směřující k vážnému osudu, který je přimět ji, aby zmutovat do démonické ohavnosti, budete cítit tlak času a spěch z vykonané práce, jak si vzít do boje vymýtit zlo šířící která ji svírala , Chcete-li přidat k dramatu tohoto melancholické a netradiční dobrodružství, to je jen tím, že konzumuje pozůstatky monstra Aeron pobil, že krutý prokletí vázání Elena může být obrácen.

Svět Pandořiny věže nabízí 13 vyčerpávajících prostředí o řešení, každý z nich založen v rámci struktury věže a každý z nich domů do chmurných monstra, jejichž maso vezme na morbidní význam ve strhující plotline hry.

Používat jeho meč a magické Oraclos Chain, Aeron musí porazit bytosti, které číhají ve věži a sklizně jejich masa krmit Elena. Pouze tím, že jí všechny "master těla", sklizené z největších monster v každé věži, bude Elena být zcela vyléčen z prokletí i bez jeho monstrózní sevření.

Jak budete postupovat, bude váha Elenině nesnází ostruha jsi, její fyzický vzhled stále více groteskní, čím déle to se ti překonat každou věž. Zápisy na tom, jak si závod, aby ji ostatky z vašich nepřátel, obrazovkové indikátor měnící barvu, která se vás varovat, jak pokročilé mutace je stále ve vaší nepřítomnosti. Když jste s Elenou, bude vaše interakce určovat sílu vašeho celkového vztah, pouto, které by mohly výrazně lišit a bude mít ve hře přicházející do jedné z 5 alternativních zakončení.

Funkce:

Zažijte temné a originální RPG dobrodružství, kde musíte zlomit kletbu, která hrozí transformovat svého přítele na démonické zvíře. Prozkoumat a přežít 13 věží, porážet nepřátele a posuvné své prostředí s kombinací šermu a pomocí magické řetěz, který se může pochlubit mnohostranné využití. Vnímejte váhu dynamickém vztahu, ve kterém vaše akce mají přímý viditelný vliv na svého přítele, Elena. Závod s časem, aby ji zachránil.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta