Mario Party 9 - Wii Bazar

045496401450

045496401450

Použité

161 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

982 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Mario Party 9 - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Mario Party 9

Strana je zpět a větší než kdy jindy v Mario Party 9 hry pro Wii, kde najdete všechny nové způsoby, jak hrát! Poprvé v této sérii, boss bitvy narazit strany a výzvu hráčům soutěžit porazit společného nepřítele. Navíc, hráči teď cestovat po etapách dohromady ve vozidle na dosažení společného cíle - překonání překážek, bojovat s šéfy a sbírat Mini Stars odcizené od Bowser a jeho přisluhovači. Díky 80 nových miniher, dobrodružný nové etapy a všechny nové způsoby, jak hrát v němž se snoubí kooperativní a konkurenční akce až pro čtyři hráče, Mario Party 9 je ideální způsob, jak dostat párty.

Funkce:

Poprvé v této sérii Mario Party, každá etapa vrcholí v boss bitvy. Kolektivně, hráči musí spojit své síly, aby porazil klasické nepřátele, jako Bowser a král Boo, zatímco stále hraje závodně ke zvýšení své vlastní individuální skóre. V dalším první pro sérii, hráči jezdit po stupních společně ve speciálních vozidlech. Hráči se střídají jako kapitán vozidla tím, že udeří Dice bloky posunout stranu vpřed v naději, že přistát na štěstí prostorech. Vozidla také pomáhají zjednodušit hru a udržet všem zúčastněným v akci. Unikátní Kapitán události na každém stupni dát hráčům nový způsob, jak změnit tvar hry. Mario Party 9, každý na téma etapa má jasnou cílový bod, ale s různými cestami podél cesty, takže žádné dvě hry bude hrát stejný. Od Toad cestě k Boo zděšení hradu se hráči setkají s širokou škálu známých Mario franšízových prvků v nových prostředích, která může být rád sólo nebo s přáteli. Zahrnuje 80 nehorázné nové minihry, které najdou hráči dělat pizzy, unikat strašidelné domy a závodní sněžné skútry. Není čas hrát přes celé jeviště? Nové režimy minihra mohli hráči nyní akci v menší kousky času. Mohou zdokonalit své schopnosti v každém minihru ve volné hře, nebo se snaží režim Extras, která zahrnuje Goomba Bowling a puzzle založené na hrad clearout. Pokaždé, když hrají, mohou hráči získávat body Party, které se používají k odemknutí speciálních předmětů a funkce.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta