Last Story, The - Wii Bazar

045496401252

045496401252

Použité

Není skladem


1 717 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Last Story, The - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Last Story, The

The Last Story je nejnovější akční RPG přijít z Hironobu Sakaguchi časem prověřených RPG gameplay a dějové prvky, ale také přidává moderní zvraty do tradičního RPG vzorce. Přizpůsobte své zboží a charakter a mistr inovativní bojový systém uspět v této epické RPG novém vesmíru.

Během posledního příběhu budete mít kontrolu nad Zael a čas od času své partnery, skupinu žoldáků při hledání svého štěstí. Můžete provést řadu misí a prozkoumat Lazulis ostrova a jeho rozléhající se středověkou kapitál Lazulis City, a zároveň se snaží pomáhat Zael dosáhl svého konečného cíle opustit svůj život jako žoldák za a stává se opravdovým rytířem.

The Last Story nabízí vysokou úroveň přizpůsobení pro obě položky a charaktery vzhled. Existují dva hlavní způsoby přizpůsobení vybavení vaší strany včetně návštěvy kováře, aby zvýšily své schopnosti a za použití barviv měnit jejich barvu. Návštěvou různých kováři, kteří se nacházejí na Lazulis City a v některých dungeonech můžete aktualizovat své zbraně a brnění.

Na rozdíl od mnoha jiných RPG, The Last Story nabízí nejen vzrušující kampaň pro jednoho hráče s poutavým příběhem, ale také možnosti online multiplayer včetně Deathmatch, Team Deathmatch a režimy Co-Op. Nyní můžete bojovat proti, nebo po boku až na pěti dalších RPG fanoušky z celé Evropy pomocí si svou vlastní postavu ze hry pro jednoho hráče.

Zvládnout inovativní bojový systém, přizpůsobit svůj charakter a sbírat body zjistíte v průběhu hry, a využitím nové funkce v The Last Story budete moci vzít na mnoho nepřátel a bossů, které lze nalézt v celé Lazulis Island. Combat mísí tradiční melee, pohyboval a magické útoky, které se často nacházejí v RPG s inovativním krycím systémem a jedinečnými kouzelnými schopnostmi. Budete muset zvládnout záhadnou schopnost s názvem The Gathering pomoci Zael a jeho bandu žoldáků dokončit své poslání a bitevních obrovské šéfy tím, že objeví jejich slabá místa, vybírání vhodnou strategii a používat týmovou práci se srazí dolů.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta