Legend Of Zelda: Skyward Sword Bundle - Wii Bazar

045496400798

045496400798

Použité

Není skladem


2 895 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Legend Of Zelda: Skyward Sword Bundle - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Legend of Zelda: Skyward Sword Bundle

Jedním z nejvíce proslavený sérií v historii stoupá do nových výšin. The Legend of Zelda: Skyward Sword zamíchá se pokusil-a-pravdivý adventura vzorec a označí bod obratu pro povolení. Zavedení plných kontrol pohybu umožněno technologií Wii MotionPlus synchronizuje pohyby hráče s akcemi Link a zároveň nabízí nejvíce intuitivní ovládání přehrávání jakéhokoliv hra v sérii k dnešnímu dni.

Přesná funkce Wii MotionPlus v The Legend of Zelda: Skyward Sword se z každého setkání na výzvu obou mozky a tlačenka.

Technologie Wii MotionPlus přesně překládá úhel každého plátku meče, účinně uvedení Link čepel v ruce hráče. Analýza nepřátelský útok a obrana tendence a boj s přesným houpačky meče poskytují uspokojující zážitek, který spojuje rébusovou s novým a zřetelně unikátní bojový systém.

Prozkoumejte masivní, vícevrstvý svět, který dokonale spojuje rostoucí průzkum v moři mraků s intenzivním pozemním dobrodružství, která stírá hranice mezi hlavním světem a tradičními Zelda dungeonů. Link se vznáší oblohou na zadní straně ušlechtilého ptáků a ponory pod mraky na kontinentu níže v epické dobrodružství, které je základem pro události v úspěšném The Legend of Zelda: Ocarina of Time.

Připravte se na intenzivní puzzle-řešení, protože pouze The Legend of Zelda her mohou přinést. Průzkum z lesů, sopek a pouští vyžaduje hráči myslet na vlastní nohy, jak se řešit hádanky, překonávat překážky a uniknout smrtící pasti. Poté, co zjistí svou cestu do každého dungeonu, oni jsou konfrontováni ještě více hádanky střežených ďábelských nepřátel.

The Legend of Zelda: Skyward Sword redefinuje tradiční rámec Zelda a zavádí arzenál předměty, modernizace a odměn na rozdíl od jakékoli hře v této sérii k dnešnímu dni. Dobrodružství vede hráče do, ven a zpět do sklepení a oblastí, které jste již dokončena.

Podél cesty, Link shromažďuje masivní soupis zvláštních položek a zdrojů, které mohou být použity k upgradu mnoho z jeho zbraní a vybavení.

Vládnou Link meč jako nikdy předtím díky technologii Wii MotionPlus na Wii Remote Plus nebo Wii MotionPlus příslušenství. Prozkoumejte masivní, vícevrstvý svět, který dokonale spojuje rostoucí průzkum v moři mraků s intenzivním pozemní dobrodružství. The Legend of Zelda: Skyward Sword redefinuje tradiční rámec Zelda a zavádí arzenál předměty, modernizace a odměn na rozdíl od jakékoli hře v této sérii k dnešnímu dni. Zahrnuje zlato Wii Remote a Zelda orchestrální CD.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta