Wii Party + Wii Remote - Wii Bazar

Nintendo

045496369255

045496369255

Použité

Není skladem


1 717 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Wii Party + Wii Remote - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Wii Party + Wii Remote

Sdílení okamžitou dostupnost tituly jako Wii Sports a Wii Fit, Wii Party přináší více než 80 různých mini-hry do vašeho domova. Vynalezený Hra nabízí non-stop zábavy a bezkonkurenční řadu jako vy, vaše rodina a přátelé chytit až čtyři Wii Remote a vyzkoušet si celou řadu nápaditých a intuitivní herní zážitky. Chcete-li přidat k radosti, budete hrát jako Mii postavu a vidět je v akci jako nikdy předtím!

S 13 různých herních módů dostat se vypořádat s, Wii Party bude život i duši jakéhokoli shromažďování, jak si vychutnat hry, které zdokonalení tradiční účastník videoherní zážitek. Poprvé se akce od televizní obrazovky být stejně důležité jako to, co se zobrazí na to, jak režim House Party promění váš obývací pokoj na stěžejní část hry.

Hry Party patří:

Board Game Island (1-4 hráči) - hráči se střídají v kostky a postupovat podél jedné trasy směrem k vrcholu hory. Na začátku každého kola, každý hraje mini-hru, a uložil hráči přicházejí v určuje, který bonus kostky dostávají. To je desková hra, jako žádná jiná, očekáváme, že nemožné. Globe Klus (1-4 hráči) - desková hra, která má budete cestovat po světě, jak vydělat suvenýr fotografií. Hráči musí vybrat jednu kartu současně z karet, které mají ve svých rukou a předem stanovený počet míst směrem k zemi, kde jsou zaměřené na. K dispozici je také minihru před každým otočení, a na základě výsledků, hráči vyhrát mince, které se mohou použít k nákupu pohyb karty a upomínkové fotografie. Bingo (1-4 hráči) - každý hráč dostane bingo kartu pokrytý Mii ​​postav. Je-li "Mii ples" vychází z bingo stroj, budete muset odškrtnout, že Mii případě, že na vaší kartě se objeví, zatímco pokud se objeví "Mini-game ples", budete hrát mini-hry. Vítězem se může odškrtnout jakýkoli Mii dle vlastního výběru. Vítězem se stává ten první se do řady vodorovně, svisle nebo šikmo. Swap Meet (1-4 hráči) - Bavte se odpovídající Mii postavy na sobě stejné barvy a hraní miniher. Cílem hry je, aby každá řada se skládá z Mii postav na sobě stejnou barvu. Spin Off (1-4 hráčů) - každá Mii se zase točit kolo přidržením tlačítka a máchal Wii Remote. V závislosti na tom, kde se kolo zastaví, mohli byste být pro některé point-bodování medailí.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta