Monster Hunter Tri - Wii Bazar

Nintendo

045496368456

045496368456

Použité

Není skladem


280 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Monster Hunter Tri - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Monster Hunter Tri

Monster Hunter Tri umožňuje západní Wii majitelé se připojit k honu poprvé, jako jeden z předních sérií Capcom debutuje v systému.

Monster Hunter Tri líčí živé, dýchající ekosystém, kde člověk koexistuje s fantastických bestií, které se potulují i ​​souš a zbrusu nové sub-aqua prostředí - jako první v sérii.

S režimem obsažný příběh, Monster Hunter Tri vidí hráči, kteří se do role lovce, který má za úkol u obce náčelníka vyšetřovat konstantní zemětřesení, které ohrožují každodenní život na vesnici Moga. Hráči budou lovit příšery, které sahají od drobných nepříjemností do tyčící se hrůzy ve snaze obnovit klid a pohodu.

Rušné a živé město, Moga je domovem pro lovce a zahrnuje kovářsky pro kování zbraní a brnění, obchod, kde lze zakoupit předměty a rozšířené farma s kočičí Felynes působí jako dělníci a se starat o úrodu.

Podnětem k dokončení úkolů je nyní již není omezena na kolekci předmětů a peněz, s nimiž lovec mohou vytvářet nebo na zvýšení brnění a zbraně. Úspěšné lovy mají skutečný a viditelný dopad na postavení Moga Village jak po návratu domů quest předměty jsou použity na opravu škod způsobených zemětřesením za následek šťastnější a více aktivních vesničanů.

Žít život lovce nemusí nikdy být osamělá zkušenost s možností režimu rozdělené obrazovky, kde dva hráči mohou lovit kooperativně u vybraných úkolů nebo tvoří tým až čtyř lovců přes herní zvyku on-line režimu Wi-Fi. Dokonce i sólo hráči nebudou muset čelit Monster Hunter Tri to náročné úkoly sám, protože bude doprovázena Cha-Cha, AI počítačem řízený loveckého partnera, jehož znalosti budou neocenitelné.

Doplňkem nové bytosti a questů, které Monster Hunter Tri představí sérii, bude lovci mít také přínos nových zbraní, zbrojí a předměty. Patří mezi ně všechny nové zbraně třídu přepínač Axe a pochodeň, která nejen osvětluje nejtemnější jeskyně, ale odrazit některé tvory, aby jim pomohla, když se vydají na nejvíce epické Monster Hunter dobrodružství k dnešnímu dni.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta