Lego Indiana Jones 2 - Wii Bazar

LucasArts

023272008710

023272008710

Použité

Není skladem


398 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Lego Indiana Jones 2 - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Lego Indiana Jones 2

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues je komediální akční / adventura, která spojuje zábavu a kreativní stavbu kostek LEGO s rozum, odvaha a non-stop akce jednoho z nejoblíbenějších dobrodružství hrdinů kinematografie. S jedinečným jazykem-in-tváře vzít na všech filmech Indiana Jones - včetně poprvé Indiana Jones a království křišťálové lebky -LEGO Indiana Jones 2 je pokračovatelem doktor Jones 'eskapády z džunglí Jižní Ameriky peruánské Zříceniny i mimo něj.

Fanoušci mohou zažít nejvíce autentický zážitek LEGO dosud kteří navrhují a konstruují své vlastní herní úrovně cihlu po cihle. Hráči mohou dokonce sloučit jejich hladiny s těmi, dodávané ve hře vytvořit vlastní zážitek jako žádný jiný. V LEGO Indiana Jones 2, každý může stavět, boj a rvačky si cestu přes své oblíbené filmové momenty z filmu Indiana Jones sérii - nebo si vytvořit vlastní.

Funkce:

Za vůbec poprvé v LEGO hry Sestavte si svůj vlastní Adventure Mode vám umožní vytvořit si vlastní úrovně a prostředí a sdílet je se svými přáteli. Pro konečný a nejautentičtější LEGO zkušenosti, můžete si vytvořit své vlastní úrovně a kombinovat je se stávajícími ve hře. Hrát všechny nové království křišťálové lebky postav, jako je Mutt Williams na motorce a používat speciální schopnosti, včetně Oxley své křišťálové lebky Power. Inovativní re-vyprávění z klasických filmů (Dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a chrám zkázy, Indiana Jones a poslední křížová výprava a Indiana Jones a království křišťálové lebky), se všemi novými cíli a značky nové úrovně. Například, tentokrát si můžete zahrát přes vzrušující pronásledování vozidla v Šanghaji s krátkými kola. Porazit každou úroveň v příběhovém módu a návrat do volného Play pro zcela nové dobrodružství. Indy má všechny nové animace, jako je například chytne nepřítele s bičem a pak hodil ho přes rameno. Přejít do všech nových vozidel, která mají pomoci Indy dostat se přes všechny nové úrovních, včetně letadel, lodí a důlních vozíků - ale pozor na pohyblivý písek. Použijte Indy nově posílené bič k interakci s objekty Lego a pomoci uvolnit kultovní hádanky a bojovat s nepřáteli. Používají různé zbraně z okolního prostředí, aby bojovat proti nepřátelům (např židle, zbraně, meče, láhve). Sbírat artefakty ve hře odemknout více než 60 hratelných postav, včetně padouchů a doprovodných postav (Marion Ravenwood, Mutt Williams, krátký Kolo, Rene Belloq, Willie Scott, Marcus Brody, Dr. Henry Jones Sr. a Irina Spalko). Povaha swapping a volný herní schopnosti. Dva hráče drop-in, drop-out kooperativní hraní nabádá rodiče, aby sdílet odkaz Indiana Jonese se svými dětmi v zábavném a humorným způsobem.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta