Lego Indiana Jones - Wii Bazar

LucasArts

023272006587

023272006587

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

366 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Lego Indiana Jones - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Lego Indiana Jones

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures bere zábavu a tvůrčí výstavbu LEGO a kombinuje ji s rozum, odvaha a non-stop akce z původních filmových dobrodružství, které okouzlených publikum všude (Dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a chrám zkázy a Indiana Jones a poslední křížová výprava). S jedinečným jazykem-in-tváře vzít na originálních dobrodružstvích, LEGO Indiana Jones následuje Dr. Jones eskapády džunglí Jižní Ameriky na vrcholcích hor Indie. Fanoušci se mohou stavět, bitva a rvačky si cestu přes své oblíbené filmové momenty, z Indy zapletení s hady k jeho brilantní balvan běhu.

Samozřejmě, že pop kultury nejvíce ikonický archeolog bude bičovat přes všechny klasické okamžiky s pomocí celé řady vedlejších postav, včetně Marion Ravenwoode a krátký kolo. Hráči si mohou také kombinovat částí těla více než 60 hratelných postav k vytvoření nové hrdiny stejně jako oni mohli nejprodávanějších LEGO Star Wars her.

Vlastnosti: Tongue-in-tváře humor prezentuje originálním dobrodružství takovým způsobem, pouze LEGO může vybičovat, s komickými interpretací klasických Indiana Jones scén a prvků. Použijte Indy podpis bič jako víceúčelový nástroj k útoku, odzbrojit, houpačka přes mezery, aktivovat páky a komunikovat se světem LEGO objektů a puzzlí. Poprvé, LEGO Indy znaky se zcela ponoří do jejich životního prostředí; plavat, lézt, shimmy přes skalní římsy a vyzvednout a přenášení předmětů. Používají různé zbraně z okolního prostředí, aby bojovat proti nepřátelům (např židle, zbraně, meče, láhve). Odemknout více než 60 hratelných postav, včetně padouchů a doprovodných postav (Marion Ravenwood, Short Kolo, Rene Belloq, Willie Scott, Marcus Brody, Jones seniorů a Mola RAM). Znak specifické schopnosti zahrnují výkop od Satipo, deštník snímek Marcuse Brodyho a přístup opice Marion Ravenwood. Vytvořte jedinečné hratelných postav, jako je Sallah Scotta či Mola kola smícháním a odpovídající části těla LEGO všech hratelných postav. Prozkoumat po celém světě a řešit hádanky, které povzbuzují kreativní myšlení díky využití týmové práce a jedinečných stavebních situacích je možné pouze v LEGO světě. Kooperativní hra nabádá rodiče, aby sdílet odkaz Indiana Jonese s jejich dětmi hravým a humorným způsobem.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta