WWE 2K18 - Switch

5026555066808

5026555066808

Použité

Není skladem


871 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Switch
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


WWE 2K18 - Switch Bazar

Popis

Největší franšíza videohry v historii WWE je opět s WWE 2K18! S obrovským superstarem Seth Rollinsem vám WWE 2K18 slibuje, že vás přiblíží kruhu než kdykoliv předtím, s obtížnými akcemi, ohromující grafikou, dramatem, vzrušením, novými herními režimy, dalšími typy zápasů, schopnostmi hlubokého vytváření a vše, co jste přišli milovat z WWE 2K. Buďte jako nikdo. Nejrealističtější zkušenost s videohrami WWE se stala ještě intenzivnější s přidáním osmi mužských zápasů, novým systémem drapáků, novou detekcí hmotnosti, tisíci novými animacemi a masivní zákulisní plochou. Zbrusu nový rendering engine také dává WWE 2K18 vizuální revizi a přinese dráhu WWE do života tak, jako nikdy předtím !, My KARIÉRA - Nová zkušenost My CAREER vás na cestě k dokonalosti při cestě po cestě k Zápas mánie. Prozkoumejte WWE jako nikdy předtím prostřednictvím free-roaming zákulisí, rozhovor s WWE Superstars, vytvářet aliance, dělat nepřátele, hledat questy, a strategizing pro nadcházející zápasy. Cesta k slávě - může váš hráč přejít do síně slávy WWE? Představujeme zcela novou cestu do slávy! Soutěžte s oponenty online, abyste vylepšili svůj přehrávač My Player tím, že získáte odemykatelné, zvyšuje a upgraduje vše a zároveň zajistíte vstup do speciálních událostí, které se konají vedle speciálních událostí WWE v reálném životě, jako je například cena za zhlédnutí. Dynamic Creation Suite - Přizpůsobte WWE jako nikdy předtím ještě s hlubší sadou nástrojů pro přizpůsobení a novou volbou Custom Match! Robustní sada Creation Suite nabízí ještě detailnější funkce pro vytváření a vytváření superstar, vytváření videa a vytvoření arény. Vážně, NEJVĚTŠÍ ROSTER EVER! Ovládněte prsten s TONS z vaší oblíbené WWE, NXT a legendárních Superstars! Netrpěli jsme, WWE 2K18 nabízí nejkompletnější seznam největších a nejjasnějších WWE a NXT Superstars a Legend, aby se někdy milovali prstenci WWE!

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta