Combat of Giants: Mutant Insects - NDS

Ubisoft

3307212316590

3307212316590

Použité

Není skladem


244 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Combat of Giants: Mutant Insects - NDS bazar

Popis

Combat of Giants: Mutant Insects

(Omlouváme se za strojový překlad)

Hned po úspěchu Combat obrů: dinosaurů a předpokládané úspěšnosti boje o Giants: Dragons, Combat of Giants: Mutant Insects tlačí vzrušení do větších výšek ponořením hráče v post apokalyptickém světě mutantů! Hra umožňuje hráčům pocítit adrenalin vytváření, controlling, přizpůsobení a bojuje se svým vlastním prudkým mutanta hmyzu. Ukažte svou mistrovství v porážet své nepřátele během real-time bojových sezení a rozvíjet silné stránky a schopnosti vašeho mutant je vyzvat své kamarády do duals nebo turnaji.

V daleké budoucnosti, gigantický asteroid vyšel z oběžné dráhy a srazil se Zemí. Tato strašná katastrofa zbyly jen ruiny v jeho brázdě, navždy mění zemské krajinu ... a jeho obyvatele. Hmyz, nejvíce adaptabilní forma života na Zemi, byly zmutoval převádět do masivní obry a stali se novými vládci planety.

Jako jeden ze dne 4. mutovaný hmyz, cestovat přes stěží rozeznatelné zemí, zatímco bojuje s obrovskými nepřátel najít zdroj mutace. Tvůj cíl? Stala nejsilnější mutant hmyz na planetě a přežít v chaosu!

Klíčové vlastnosti

COG: Mutant Hmyz byl postaven kolem jádra složek značky (Přizpůsobení-Exploration-Combat). K dispozici jsou čtyři naprosto odlišné Mutanti jsou k dispozici pro hráče: Scorpion, Mantis, Spider a Flying Ant (charakter unlockable). Štíři jsou mohutné postavy v rámci jejich rock a žhavé lávy výzbroji. Kudlanky jsou pokryty naostřené nože z bambusových větví. Pavouci, sportovní obrovské toxické žárovky, které vytlačují jedovaté výpary. Nakonec tam jedl Létající mravenci se svými rychlými křídly a ostrými hranami ledových.

Přehrávač používá drahokamy shromážděných během průzkumné / bojové upgrade barvy, moc a síla (K dispozici je 30 barevných variant - šest různých pravomocí a tři úrovně síly na části těla). Každý hmyzu mohou upgradovat čtyři různé části těla (hlava, plivat, drápy, nohy), aby zvýšila jejich pevnost a odolnost. Existuje šest unikátních zvláštní pravomoci (Fire, Ice, jedové, Regenerate, Tlumiče a odrážet), které mohou být připojeny k jakémukoliv hmyz, zvýšení strategický prvek boje.

Na přední straně průzkumu, svět COG: Mutant hmyzu je vyrobena ze dne 11. mapuje všechny vyrobené z nové a jedinečné výzvy. Prozkoumat čtyři záhadné území (zničené město, Lava poušti Bamboo Forest a mokřiny).

Je tu předělal bojový systém s přímější kontrolu nad charakterem, který zahrnuje nový boxerský fázi založen na útok / protiútok akce, více rychlá boj než jako v předchozích COG titulů, pět real-time akce: stěhování, blokování, vyhýbání , bít, a budování combo. Šest různých zvláštní pravomoci může být vyvolána mít dramatický vliv na výsledek bitvy. Nová efektní hrabání útok může být spuštěn v určitých bodech v boji překonat svůj protivníka.

Bojovníci mohou pořádat souboje a turnajů s až 4 hráči, a soutěžit s přáteli, aby zjistili, kdo má nejsilnější mutant.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta