My Health Coach: Stop Smoking With Allen - NDS

Ubisoft

3307211607309

3307211607309

Použité

Není skladem


155 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


My Health Coach: Stop Smoking With Allen - NDS bazar

Popis

Moje zdraví Trenér: přestat kouřit s Allenem

(Omlouváme se za strojový překlad)

"My trenér" série her umožní hráčům zdokonalovat a učit se v interaktivním a stimulujícím způsobem.

Zatímco verze pro Nintendo Wii využívá dálkového ovladače Nintendo Wii prostřednictvím zábavných miniher a snadno použitelné ovládací prvky, verze Nintendo DS využívá systémové unikátní dotykové obrazovky.

Moje zdraví Trenér: Stop kouření Allen Carr přináší úspěšné metody Allen Carr je vzrušující interaktivní podporu, Nintendo DS.Developed ve spojení s odborníky Allen Carr, hra dělá jste pochopili všechny iluze o kouření, které vám brání přestat kouřit pomocí silných faktů podaná odborníky a zábavných her. Tato hra vás dovede až se dostanete ten správný okamžik přestat kouřit navždy!

Funkce:

Získejte individuální program založený na svém profilu. Ať váš trenér znát vaše průměrná spotřeba cigaret, jak dlouho jste se udit po dobu, kolik peněz vás, stejně jako váš věk a zvláštní zájmy náklady a budete mít možnost získat více personalizovanou program! Allen Carr úspěšný odbornost přináší vzrušující interaktivní hra, která bere metodu na zcela novou úroveň, která vám umožní bavit, napadal, a přestat kouřit najednou. To vede ke skutečně interaktivní zapojení, kde jste aktivní a proto učit efektivněji. Vyvinutý ve spolupráci s odborníky Allen Carr je. Vyberte si osobního trenéra mezi šesti odborníků Allen Carr a on / ona vám dá personalizované rady a tipy. 15 netradiční hry, které vám pomohou odstranit všechny iluze vytvořené návyku na nikotin a zároveň baví. Příklady: "Líbí se mi chuť", "To zmírňuje stres", "Pomáhá mi to soustředit se" nebo "Já si to může dovolit." Prostřednictvím "Cesta ke svobodě" metr uvidíte svou progresi z závislost na svobodu. Hra se bude měnit svůj život za skutečné a pro dobrý! Speciální Kalendář dávek. Poté, co jste přestat, můžete i nadále hrát hry a den co den opatření výhody, které dostal od svého nového života bez cigaret.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta