King Kong - NDS

Ubisoft

3307210204349

3307210204349

Použité

Není skladem


284 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


King Kong - NDS bazar

Popis

king Kong

(Omlouváme se za strojový překlad)

Je tu jen jedna Kong v videoher, a všichni víme, kdo to je: Donkey Kong, Mario je první soupeř. Hry tradice má za to, že Shigeru Miyamoto dal APE darebák jeho křestní jméno, protože chtěl zprostředkovat smysl tvrdohlavosti. Více náladové pozorovatelé vtipkoval, že to byla pravopisná chyba, a tyto "šílené japonští kolegové" ho chtěli být volán Monkey Kong. Ať už je pravda, nikdo nemá žádné pochybnosti o původ druhého jména unesl opice.

Nyní původní velikosti King primát může mít co říci, protože svět rovnátka sebe za to, co musí být třetí nebo čtvrté remake King Kong, režie tentokrát Braindead hobití Peterem Jacksonem. Jak jsme často podotknout, není mnoho filmových trháků dostat pryč, aniž by byl přepracován jako videoherní tie-in. Stojí to za říká však, že Peter Jackson, hlasitý o nedostatečné zapojení mu bylo dovoleno se EA LOTR hrách, měl hodně vstupu se Ubisoft v průběhu vývoje Kong povolení.

Neviděli jsme film ještě, ale máme velké naděje na to - Oscara Jackson je známá důrazem na detail a velkolepé, a bereme na vědomí, se souhlasem poté, co viděl upoutávky které jsem nečerpala čáru u obrovského CGI lidoop - tam už proletí dinosaury v tom taky. Bonanza!

Děj nového filmu trvá sebereferenční zvrat. V minulosti Američané zkoumající tajemný zapomenutý ostrov byly malované různě jako průzkumníci a ropných prospektory. Tentokrát se jedná o stranou v čele s režisérem filmu, který potřebuje trhák s cílem prohloubit svou upadající kariéru. Také ve skupině jsou scenárista naplněna psala comeback, herečka hrát v ní a posádka lodi, která je tam dostal od Velké deprese-éra New Yorku.

Můžete si hrát jako každý člen skupiny - a Kong sám - jak budete hrát ve hře, od počátku na ostrova lebky, když je Ann herečka unesena místním kmenem k zúčtování v New Yorku. Řešení hádanky a rozbíjet věci? Musíte uznat, že to zní slibně.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta