Legend Of Zelda: Spirit Tracks - NDS

045496740504

045496740504

Použité

149 Položek skladem

14 dnů

620 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo DS
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Legend Of Zelda: Spirit Tracks - NDS bazar

Popis

Legend of Zelda: Spirit Tracks

(Omlouváme se za strojový překlad)

The Legend of Zelda: Spirit Tracks sady hrdina odkaz na odvážné nové dobrodružství. Hra nabízí hráčům nový příběh, více hádanky a dokonce i nový způsob dopravy. V této hře Link představuje vyčerpávající cestu vlakem, který nabízí nové možnosti pro řešení problémů. Hra má stejný vzhled a cítí se sídlem v hitu Nintendo DS hru The Legend of Zelda: Phantom Hourglass.

Vlastnosti Zelda: Spirit Tracks patří: cenný nový společník. Při navigaci dungeony, Link je nyní doprovázen Phantom, mohutný zbroj, která reaguje na jeho příkazy. Hráči si mohou klepnout na Fantom, aby převzal velení něj, pak nakreslit čáru na dotykové obrazovce, aby ho nasměrovat kam jít. Tlustý Phantom může projít ohněm nebo láva být využívána jako platforma k provádění výše uvedený odkaz nebezpečím, nebo dokonce spustit rušení blokovat Link před zraněním. Užijte uspokojující kombinaci akce a real-time řešení hádanek, jak si určit, které skladby brát a jak nejlépe manipulovat svou rychlost. Když se na vlaku, musí Link plot nejlepší trasu do konce řádku kolem stále se pohybujících se překážkám. Zatímco na cestě, Odkaz může být nutné k vystřelení palubní dělo na nepřátele, kteří útočí na vlak nebo zvuk píšťalky vystrašit zvířata z kolejí. Celou řadu nových předmětů a zbraní, včetně Whirlwind, což hráči aktivaci foukáním do mikrofonu Nintendo DS nebo Nintendo DSi. Stejně jako u The Legend of Zelda: Phantom Hourglass, hráči mohou čerpat poznámky na mapách ve hře pomocí stylusu na dotykové obrazovce.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta