Cooking Mama 3: Shop and Chop - NDS Bazar

096427016304

096427016304

Použité

Není skladem


506 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Cooking Mama 3: Shop and Chop - NDS - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Cooking Mama 3: Obchod a Chop

Čerstvé z sklizně v zahradnictví Mama, Mama míří zpět ke svým kořenům kuchyně se všemi novými recepty, nakupování přísada, myčky kombinacích a výzvy multiplayer vaření. Objevte své vnitřní tvůrčí kuchař s oblíbenou kulinářskou kočička každého! Šest herních režimů, včetně nové přírůstky do série: -Nech kuchař: Dokonce i když uděláte chybu mami vám pomohou dokončit recept, takže můžete pokračovat vaření. -Nech Jíst: jste na vlastní pěst, aniž Mama pomoci. Teď je to jen vy, jídlo a vaše těžko uspokojí přátele, kteří se budou snažit si své výtvory a soudit podle toho, jak chutnají. Chyby provedené během přípravy bude mít vliv na konečné chuti, takže buďte opatrní v kuchyni! -Combine A vytvořit: Mama to tě učil na nějakou dobu nyní, a ona se rozhodla, že je čas pro vás vykonávat své tvůrčí svaly. Podniknout kroky a složky z různých receptur a vytvořit si vlastní výmysly. -Nech Shop: Přemýšleli jste někdy, kde maminka dostane všechny ty skvělé ingredience? Zamiřte do obchodu, aby vyzvednout věci, které budete potřebovat k přípravě tolik chutné pokrmy. -time Challenge: Hrát proti až 3 přáteli pomocí lokální wi-fi hru. Faceoff v časových výzvách vaření určit, kdo je nejrychlejší kuchař! -Picture Diary: Mějte album svých oblíbených jídel v tomto digitálním obrazu deníku.

Čerstvé z sklizně v zahradnictví Mama, Mamas míří zpátky ke svým kořenům kulinářských s Cooking Mama 3: obchod a prohánějí. Balíčky s šesti herní módy - včetně dvou nové herní série - všechny nové recepty, nakupování přísada, myčky kombinací a výzvy multiplayer vaření, Vaření Mama 3: Obchod a Chop umožňuje hráčům prozkoumat jejich vnitřní kreativní kuchař s everyones oblíbeným kuchyňským Cutie u jejich straně.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta