Art Academy - Learn Painting & Drawing - NDS Bazar

045496741020

045496741020

Použité

Není skladem


195 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Art Academy - Learn Painting & Drawing - NDS - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Art Academy - Naučte se Malování a kreslení

Máte-li sen, že se stanou nejnovější Picasso nebo reklamní kartáčování se na své umělecké dovednosti, teď máte šanci jako obrazovka Nintendo DS Dotykový proměňuje své vlastní plátno. Art Academy: Naučte se malování a kreslení techniky se krok za krokem přípravy dává jak pučící a zkušení umělci jednoduché a kreativní tipy a triky ke zlepšení, rozšíření a dokonce naučit kreslit a malovat.


Ať už jsou vaše schopnosti, najdete krok za krokem přístup k výuce snadno sledovat. Art Academy nabízí lekce a klíčovými materiály, které vám pomohou začít na svém počátečním umělecké cesty, jakož i pokročilejší výtvarných kurzů pro ty dobrodružnější umělce, kteří chtějí mít své umění na další úroveň.

Ochotný tutor, Vince, je po ruce, aby vám ukázat, jak používat klíčovými materiály a jaké k tomu, stejně jako výuku jste teorie umění a techniky, aby prozkoumala samostatně. Některé lekce jsou inspirovány práce od známých umělců, jako Albrecht Dürer (Němec), Paul Cézanne (francouzský), Leonardo da Vinci (italský), Jan van Huysum (holandské), John Constable (anglicky) a mnoho dalších, jak dostat své tvůrčí šťávy tekoucí.

Dotykový displej na konzoli Nintendo DS umožňuje bez námahy malovat nebo kreslit realisticky-chovajících barev a tužky. Tužky přicházejí ve třech různých stupních olova: 2B, HB, 2H a rovněž umožní čerpat v měkkých nebo tvrdých liniích míchat a vrstvit svou značku tužky. Naučte se používat funkce gumy vytvořit zajímavé efekty a samozřejmě, na rozdíl od reálného života malby, měli byste dělat žádné chyby, tyto mohou být snadno smazány bez plýtvání všechen papír. Funkce barva se chová podobně jako akrylátové barvy. Sada štětec je dodáván ve třech kulatých nebo plochých štětců, které vám umožní malovat v tlustých nebo tenkých linek jednoduše pomocí svého Nintendo DS stylus.

Deset nátěrové trubky tvoří základní palety malovat herní a tam jsou 20 volná místa pro vás míchat své vlastní původní barvy. Můžete také kontrolovat množství barvy na štětec dát různé efekty jako je sucho v kartáčování a úroveň vlhkosti kartáče, které budou mít vliv na transparentnost laku, aby bylo možné celou řadu malířských efektů v kresbě. Přiblížit ke svým mistrovským k dokonalosti jemnější detaily zblízka a proč nevyužít funkce mřížky, které vám pomohou dosáhnout správné měřítko a proporce?

Použijte Volný režim Paint, která vám umožní freestyle kresbu, nechat svou fantazii volně běhat a podívejte se na knihovnu materiálů pro širokou škálu obrázky, které vám pomohou inspirovat. Jste-li Nintendo DSi a Nintendo DSi XL majitel, proč ne také použít vaše vestavěný fotoaparát pro zachycení snímků a překreslit je ve volném čase. S takovým realistickým umělce tréninku, můžete použít Nintendo DSi a Nintendo DSi XL přispět ke zlepšení malování a kreslení dovednosti ve skutečném životě!


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta