Kirby Mass Attack - NDS Bazar

045496471484

045496471484

Použité

Není skladem


1 120 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Kirby Mass Attack - NDS - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Kirby Mass útok

Jakmile se objeví zločinec s kouzelným třtiny jeden den, on používá jeho pravomoci rozdělit Kirby do deseti kusů. Za účelem obnovení Kirby do své původní podoby, se vydáte na barevné, strana-rolování dobrodružství, přičemž poplatek až do deseti Kirby najednou porazit nepřátele a řešit nápadité hádanky podél cesty.

Jak si cestu na své cestě budete potřebovat, aby plně zásobili na ovoci - čím více budete jíst, tím více bodů budete sbírat i více Kirby vytvoříte, což vám výpomoc na misi. Když máte více Kirby na ruce, nepřátelé jsou jednodušší porazit, objekty snadněji pohybovat a hádanky méně složité řešit, takže se ujistěte, aby se vaše oči otevřené pro ovocnými zachází. Některé úkoly vyžadují také pomoc od určitého počtu Kirby, takže nenechte vaše čísla příliš nízká.

Aby bylo možné koordinovat své útoky a používat Kirby řešit hádanky a hon na poklad, hra je plně řízen pomocí stylusu a dotykového displeje. S dvojí poklepání, bude hmotnost Kirby uhánět ke špičce a pohybem stylusu na ně bude skákat, lámání předmětů, pokud se dostanou dostatečné hybné síly. Kirby se automaticky útoku nepřátel je-li nastavena na nich masově, a když držíte stylus na dotykové obrazovce se objeví hvězda, která vám umožní přesunout Kirby jako skupina nakreslením čáry.

Kirby nejsou neporazitelní ačkoli. V případě, že utrpí škodu, budou zmodrá ukázat, že jsou zraněni. Aby bylo možné uzdravit, předávat je prostřednictvím speciálních kruhy na každé úrovni, nebo pokud jsou udeřil znovu, budou převedeny na anděly a začít letí pryč. Můžete jim pomoci však vyvoláním vaši Kirby vyskočit a strhnout anděly, aby je zachránil před tím, než odplout.

V průběhu hry existuje celá řada dalších problémů, aby vás prostřednictvím vašich kroků. Sběrem medaile ukryté v průběhu jednotlivých etap, můžete odemknout celou řadu dalších mini-her, z nichž každý má svou vlastní výraznou výzvu. Od počítání počtu Kirby na obrazovce v časovém limitu, na pinball, střelba a ještě mnohem více, najdete hodiny Kirby zábavy.

Funkce:

Po dokonalé match-3 puzzle dobrodružství založený na románu HP Lovecrafta! Více než 100 úrovní skrytý-objekt, match-3 puzzle hry 12 náročných mini-hry dokončit Najít přes 1000 skryté objekty 2 herní módy - dobrodružství a Uvolněný režim

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta