Dragon Quest Monsters Joker 2 - NDS Bazar

045496471415

045496471415

Použité

Není skladem


695 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Dragon Quest Monsters Joker 2 - NDS - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Dragon Quest Monsters Joker 2

Untitled Document

Jako společnosti Monster skautů, hráči mohou rekrutovat divoké monstra vybudovat tým a boj proti ostatním hráčům v této turn-based hra na hrdiny. Každý rok, monster skauti z celého světa shromažďují soutěžit o titul největšího světového zvěda. Hráči nouzově přistát na tajemném ostrově po jejich vzducholodi je zasažen bleskem. Musí zachránit své chybějících cestujících a členů posádky bojem proti různým nepřátelům pomocí vlastních monster strany. Jediný způsob, jak z ostrova je vyřešit jeho mnoha tajemství.

Více než 300 různých monstra jsou k dispozici na průzkum a syntetizovat. Syntézou dva různé příšery, hráči mohou vytvářet nové, silnější monstra. Tyto příšery lze upravit pomocí více než 240 dovedností stromy. Někteří netvoři návratu z předchozích Dragon hledání her, zatímco jiné jsou nové.

Staňte se největším světovým monstrum Scout v Dragon Quest Monsters: Joker 2, spinoff fan-oblíbená Dragon hledání jádra série. Hráči vyhledávaly a sbírat monstra s cílem vybudovat tým, bojovat s nepřáteli. Pokud je účastník hráčovo narazí na jiné potvory v boji, může se snaží zaměstnat ty příšery s jejich průzkumných schopností. Metr na horním displeji označuje pravděpodobnost, že hráči mohou scout monstrum. Čím vyšší číslo, tím vyšší je šance, že příšera se připojí stranu hráčskou. V bojích, monstra o úroveň výš učit se nové dovednosti a stát se silnějšími. Hráči mohou bojovat své monstrum týmy proti sobě pomocí místního bezdrátového připojení. Nebo pomocí širokopásmové připojení k internetu, se mohou připojit k Nintendo Wi-Fi připojení k boji proti jiným hráčům. The World Tournament Wi-Fi umožňuje hráčům boj proti jiným monstrum týmy po celém světě. Hra podporuje celou řadu možností režimu Tag, které umožňují hráči připojit a sdílet data s ostatními: Hráči, kteří se připojují přes módu Tag s majiteli Dragon hledání VI: Realms of Revelation nebo Dragon hledání IX: Strážci hvězdné nebe může Scout monstra od těch, hry. Hráči, kteří se připojují přes módu značek s ostatními Dragon Quest Monsters: Joker 2 hráči mohou bojovat proti nim a mají šanci scout své monstra aniž by to ovlivnilo jejich hry.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta