Last Window: The Secret Of Cape West - NDS Bazar

045496470272

045496470272

Použité

Není skladem


1 268 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Last Window: The Secret Of Cape West - NDS - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Poslední Window: The Secret of Cape západu

Láska film noir? Láska detektivních románech, ale chtějí vliv na pozemku? Pořiďte si detektivní hlavu na posledním okně: The Secret of Cape Západě, který uvádí na trh výlučně na Nintendo DS rodina konzolí dne 17. září 2010. Ti, obeznámený s Hotel Dusk: Room 215 na Nintendo DS bude pamatovat Kyle Hyde - temná a tajemná postava, která nyní se vrací v posledním okně: The Secret of Cape západu pro jiný úkol odhalit pravdu.

Poslední Window je vzrušující a náročná interaktivní román plný skrytých tajemství, které hráči musí rozplétat jeden kus najednou. Stejně jako skvělou knihu, hráči budou muset nejen držet Nintendo DS vertikálně, najdou stále kroucení děj tak podmanivé budou nechtějí dát dolů.

To však je místo, kde podobnost končí - zde si můžete skutečně ovlivnit, jak se příběh vyvíjí! Rozhodnutí, které provedete v průběhu hry změní Kyle cestu a vést k rozdílným výsledkům v ději.

Pokaždé, když hráč dokončí kapitolu románu posledním okně ve hře, tato epizoda je upraven do textové podoby je třeba číst kdykoliv, což znamená, že nejen dostat se nyní podmanivé hratelnosti, ale velký román ve stejnou dobu! Román také se chová jako část nápovědy, režie hráči na určité znaky by měly vynechal stopu nebo konverzace.

Set v Los Angeles v roce 1980, rok po událostech v Hotel Dusk: Room 215, příběh následuje vyšetřování Kyle Hyde, bývalý policista, jak se pokouší vyřešit záhadu zahrnující vraždu svého otce a tajnůstkářský minulost. Znalost Hotel Dusk: Room 215 není nezbytné, aby pomohl Kyle rozlousknout záhadu Cape West, bývalém hotelu, který je nyní jeho bytový dům.

S krásně načrtnutých, plně poskytnuté 3D prostředí, plus dotykovým ovládáním snadno použitelných pro navigaci prostředí a ovládání postav, je snadné ztratit sám sebe v tomto příběhu. Nebudete vyzváni, ale proč nezkusit pomocí Nintendo DS vestavěným mikrofonem řešit některé ze záhad? Jazz fanoušci budou také rádi, když slyším, že Kyle sdílí svou vášeň - vychutnat svou oblíbenou hudbu z jukeboxu kdykoliv se vám líbí.

I když tato hra je plná stopy, bude tato hra testovat nejbystřejší hádanky. Přemýšlejte Professor Layton řešení hádanek, ponořen do velké a bohaté filmu noir ve stylu příběhu ... a ujistěte se, že dávat pozor na mimořádné stopy ve vaší hře obalů manuálu ...

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta