Pokemon Conquest - NDS Bazar

045496463557

045496463557

Použité

Není skladem


1 550 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Pokemon Conquest - NDS - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Pokemon Conquest

Pokémon Conquest nabízí nový zábavný způsob, jak hrát Pokémon v jedinečném světě s názvem Ransei, která je plná dobrodružství.

V Pokémon Conquest, hráči převzít roli mladého Vojevůdce, který je spojen s Pokémon. Společně musí vyrazil rekrutovat Válečníků spojence k posílení jejich rostoucí království. Podél cesty se hráči setkají s řadou Pokémon, stejně jako válečníci a Warlords inspirovaný japonské feudální éry. Hra obsahuje téměř 200 Pokémonů, včetně mnoha z nedávných Pokémon Black Version a Pokémon White Version her.

Vzhledem k tomu, bojiště se odehrává v Pokémon Conquest, hráči musí vybrat správný typ Pokémon způsobit největší škody na jejich oponenty. V potyčkách tahová hráči zvolit různé taktiky pro intenzivních bojů šest-on-šest a bojové podmínky mohou měnit na každém kroku, udržuje hráče ve střehu v očekávání, co se bude dít dál.

Funkce:

Chcete-li uložit oblast Ransei z Nobunaga, mocného Warlord, který se snaží převzít Ransei, hráči musí zdolat různé království k posílení a růst jejich vlastní království. K dispozici je 17 království celkem dobývat. Dobývání všech 17 království a nakonec sjednotí království probudí legendárního Pokémon a zachránit zemi před zničením. Režim příběh je organizována epizod. Hráči odemknout epizody, zatímco oni postupují a každá epizoda má jiné hratelné válečník a vítězství podmínek. Hráči si mohou růst jejich armádu tím, že rekrutuje porazil válečníky a jejich Pokémon. Po království je podmanil, hráči budou mít také přístup do Království zařízení, jako cvičiště, obchody na nákup zboží a doly za peníze. Hráči mohou také posílit svou armádu propojením s Pokémon. Warlords mohou mít různé propojený Pokémon a přepínat mezi nimi před bitvou strategicky připravit pro daný typ boje se chystají zapojit do. Hráči se setkají s širokou škálu bojištích, zatímco oni postupují přes hru. Každý ze 17 království má jiný typ stylu bojiště. Například království Ignis je požární tématikou a má lávové proudy, lávové postele a oheň žlaby pro hráče bojovat kolem. Strategickým využitím vody typu Pokémon procházet touto bojišti pomůže hráči dobýt toto království. Navíc, hráči mohou používat království cvičiště trénovat svou armádu nebo najít divokých Pokémonů a odkaz s nimi. Poté, co bojuje s Vojevůdce, hra automaticky zaregistruje je. Pomocí zabudovaného-in lokální bezdrátové připojení na Nintendo DS, hráči mohou bojovat s přáteli, kteří také vlastní hru se svými registrovaných armád. Každý válečník má zvláštní schopnost, která může změnit výsledek bitvy. Například válečník Oichi má schopnost léčit všechny Pokémony v armádě. Warlords mají také typy hodně jako Pokémon. To bude určovat, jak dobře se odkazují na konkrétní Pokémon. Některé Warlords budou mít možnost si vybrat z několika různých druhů Pokémonů k propojení s.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta