CyberTiger, (bez krabice) - N64

5030935021929C

Použité

Není skladem


487 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 64
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Verze PAL


CyberTiger, - N64 Bazar

Popis

Pokud jste sledovali Tiger Woodsovy úcty inspirující představení na plavební dráze a přemýšlel, co by mohlo být jako chodit v botách, tady je vaše šance. Cyber ​​Tiger vyvažuje všechny realistické grafické detaily golfové simulace s arkádově podobnou hratelností, která bude mít jakýkoliv virtuální golfista potápěčské Tigerovy nemožné záběry dříve.

Golfisté mohou jít na turné nebo si zahrát zápas nebo turnajovou hru na několika kurzech PGA, stejně jako fantasy kurzy s divokými překážkami. Jako dovednosti golfistů postupují, skryté postavy, speciální schopnosti a trikové záběry se odvíjejí a nabízejí nové výzvy. Jednoduchá funkce houpačky nabízí nováčkům snadný způsob, jak nasadit 200-yard záběry a měkké 20-palcové putty od prvního odpaliska.

Tiger Woods 'podpis hladké houpačky a idiosynkrasies byly pohyb-zachytil pro hru, poskytovat realistické animace. K dispozici je mnoho PGA profesionálů - muži a ženy - stejně jako funkce vytváření golfu, která umožňuje hráčům postavit virtuálního soupeře pro Tiger Woods.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta