NBA Live 2000, (Original krabice) - N64

5030935021226B

Použité

Není skladem


1 129 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 64
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Verze PAL


NBA Live 2000, - N64 Bazar

Popis

NBA Live 2000 se vrací v šesté generaci této velmi populární série basketbalů s plnou licencí pro celý seznam týmů a hráčů NBA, tuny realismu, aktualizované grafiky a inteligentnější umělé inteligence (AI). Verze N64 nabízí dva režimy: pasáž a simulace. V arkádovém režimu si hráči vytáhnou monstrumové dunky a přesahující pohyby, které dávají tomuto "Airu" chlápek hanbu. Režim simulace přináší hru zpět na zem s turnaji představujícími skutečná pravidla a pravidla, těsnější AI a rychlou akci rychlé akce podpisu hry. Hráči mohou jít 5-na-5 na regulačním soudu nebo 1 na 1 na ulici v noci nebo v noci.

Reggie Theus TNT dodává komentář a Don Poier, hlas Vancouveru Grizzlies, se stará o reportování podle hry. Záběry z televizního kamerového snímku nabízejí nejlepší pohled na akci s perfektními úhly kamery, zvětšení, přehrávání a řezání. Funkce vytváření přehrávače umožňuje hráči sestavit hráče od začátku, upravovat jeho rysy, výrazy obličeje a schopnosti hrát.

Jak se dalo očekávat, grafika je velmi podrobná, až po přesné vykreslení tváří dnešních a důchodců NBA hráčů, včetně His Airness, Michael Jordan. Efekty osvětlení v reálném čase přinášejí realismus a reálné reakce hráčů na volné hody, vysoké pětky, blahopřání k patě, fauly a zranění přinášejí ducha soudu do hry. --Eric Twelker

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta