Crush 3D - 3DS

5055277011766

Použité

Není skladem


294 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Crush 3D - 3DS Bazar

Popis

Představte si, že budete moci změnit z 3D světa na 2D svět po stisknutí tlačítka ...

Nintendo 3DS je obnoven, CRUSH 3D je unikátní platformní hra, která vám umožní měnit perspektivu z 2D na 3D, když se snažíte vyřešit hádanky mozku.

CRUSH 3D vypráví příběh Dannyho, zvědavého charakteru, který se dobrovolně vyzkouší, aby otestoval neuvěřitelný CRUSH stroj svého přítele. Tento podivný vynález mu dává neuvěřitelné schopnosti prozkoumat své vlastní sny a obavy, ale stroj se brzy stane tak přitaženým k Dannymu, to ho zachycuje ve svém podvědomí. Danny potřebuje vaši schopnost, aby mu pomohl uniknout.

Bavte se s nejlepšími hrami z původní hry CRUSH a celou řadou vzrušujících nových 3D funkcí. CRUSH 3D přináší herní platformu na úroveň, která je stejně obtížná, jako je útěk z ...

Funkce:

"CRUSH" MECHANIKA: Projděte nekonečné platformy Dannyho mysli tím, že "rozdrtíte" svou cestu z dvourozměrného světa do trojrozměrného světa a vrátíte se znovu, kdykoli budete potřebovat. Zjistěte, jak vás "rozdrcení" vede k nemožným výšinám, k nepřekonatelným překážkám a dokonce k likvidaci nebezpečných nepřátel. DÁVKOVÉ ÚROVNĚ: Více než 50 úrovní mysli rozšiřujících hádanek se šíří po čtyřech ohromujících prostředích, z nichž každý vytváří specifický aspekt vnitřního světa Dannyho. Sbírejte a odemkněte: Sbírejte všechny kuličky a vzpomínky v každé úrovni, abyste získali exkluzivní umění a kostýmy. Chyť trofeje, abyste odemkli speciální režim výzvou, který vám umožní hrát úrovně s omezeným časem a rozdrtíte. NIKDY STUCK !: Vyzkoušejte hru pomocí nového tutoriálu a systému nápovědy, který vám pomůže naučit se lana CRUSH 3D a odhalí vám rady, kdykoli jste uvízli v úrovni. STREETPASS: Využijte průkopnickou funkcionalitu STREETPASS pro výměnu dárků s přáteli a získávejte dárkové body, abyste odemkli více exkluzivních bonusů!
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta