Crush 3D - 3DS

5055277011766

5055277011766

Použité

2 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

265 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Crush 3D - 3DS Bazar

Popis

Představte si, že budete moci změnit z 3D světa na 2D svět po stisknutí tlačítka ...

Nintendo 3DS je obnoven, CRUSH 3D je unikátní platformní hra, která vám umožní měnit perspektivu z 2D na 3D, když se snažíte vyřešit hádanky mozku.

CRUSH 3D vypráví příběh Dannyho, zvědavého charakteru, který se dobrovolně vyzkouší, aby otestoval neuvěřitelný CRUSH stroj svého přítele. Tento podivný vynález mu dává neuvěřitelné schopnosti prozkoumat své vlastní sny a obavy, ale stroj se brzy stane tak přitaženým k Dannymu, to ho zachycuje ve svém podvědomí. Danny potřebuje vaši schopnost, aby mu pomohl uniknout.

Bavte se s nejlepšími hrami z původní hry CRUSH a celou řadou vzrušujících nových 3D funkcí. CRUSH 3D přináší herní platformu na úroveň, která je stejně obtížná, jako je útěk z ...

Funkce:

"CRUSH" MECHANIKA: Projděte nekonečné platformy Dannyho mysli tím, že "rozdrtíte" svou cestu z dvourozměrného světa do trojrozměrného světa a vrátíte se znovu, kdykoli budete potřebovat. Zjistěte, jak vás "rozdrcení" vede k nemožným výšinám, k nepřekonatelným překážkám a dokonce k likvidaci nebezpečných nepřátel. DÁVKOVÉ ÚROVNĚ: Více než 50 úrovní mysli rozšiřujících hádanek se šíří po čtyřech ohromujících prostředích, z nichž každý vytváří specifický aspekt vnitřního světa Dannyho. Sbírejte a odemkněte: Sbírejte všechny kuličky a vzpomínky v každé úrovni, abyste získali exkluzivní umění a kostýmy. Chyť trofeje, abyste odemkli speciální režim výzvou, který vám umožní hrát úrovně s omezeným časem a rozdrtíte. NIKDY STUCK !: Vyzkoušejte hru pomocí nového tutoriálu a systému nápovědy, který vám pomůže naučit se lana CRUSH 3D a odhalí vám rady, kdykoli jste uvízli v úrovni. STREETPASS: Využijte průkopnickou funkcionalitu STREETPASS pro výměnu dárků s přáteli a získávejte dárkové body, abyste odemkli více exkluzivních bonusů!

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta