Spy Hunter - 3DS

5051892112109

Použité

Není skladem


259 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Spy Hunter - 3DS Bazar

Popis

Spy Hunter je reboot legendární řady bojových jízd, speciálně vyvinuté pro PlayStation Vita a Nintendo 3DS od TT Fusion.

V předvečer 30. výročí franšízy od okamžiku, kdy byl originální Spy Hunter propuštěn do arkád v roce 1983, přichází nový Spy Hunter dopředu na svou nejvíce vzrušující a nebezpečnou jízdu. Hráč opět převezme roli "agentu", řidiče špičkového superpočítače G-6155 Interceptor, který je značně vyzbrojen pokročilými zbraněmi a je připraven na světovou nadvládu nad teroristickou organizací.

Interceptor plynule přeměňuje z supercar na terénní útočné vozidlo, aby urychlil loď a umožnil tak hráčům jet tam, kde se jim líbí, v rámci rozbočovacích mise. Hráči si mohou vybírat a vylepšovat mnoho zbraní a high-tech gadgetů Interceptoru, jak se jim líbí po celou dobu hry. A poprvé Agent bude mít další podporu ve formě bezpilotního leteckého asistenta, který umožní hráčům plánovat jejich zničení při útoku na nepřátelské agentové pevnosti. Spy Hunter také obsahuje napínavou choreografii z havárie a kamerový systém, který následuje zpomaleně, aby hráči ochutnali zkázu, kterou vytvořili.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta