FIFA 14 - 3DS

5035224111398

Použité

Není skladem


308 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


FIFA 14 - 3DS Bazar

Popis

FIFA 14

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vyhrajte slávu jako svého oblíbeného hráče nebo klubu v 9 různých herních režimech. Hra obsahuje více než 500 oficiálně licencovaných klubů, autentických hráčů a souprav, 50 turnajů v reálném světě a realistickou hru, která odráží skutečný fotbal. Pravdivý systém 360 ° Dribling umožňuje hráči najít mezi obrannými prostorami prostor pro kreativnější a nebezpečnější příležitosti v útoku. Žijte fantázii hraní jako profesionálního hráče nebo spravujte jeden z elitních klubů světa v kariérovém režimu. Začněte svoji kariéru jako hráč, hráč / manažer nebo manažer, když vedete svůj klub k vítězství a získáte úspěchy v hlubokém a odměňujícím se kariérovém módu. Navíc převzít kontrolu nad jakýmkoliv hráčem, včetně brankáře, v režimu Be A Pro a zažijete zápas z pohledu hráče na poli.

Vlastnosti: Realistická hra - herní zrcadla skutečného světa fotbalu se sofistikovaným ovládáním míče, citlivým střelbou a pin-point absolvování. 360 ° Dribling - Pravý 360 ° driblovací systém poskytne jemnější kontrolu nad driblem, což umožňuje hráčům najít prostor mezi obránci, který dříve nebyl možný. Režim kariéry - Zvolte, zda chcete zahájit svou kampaň jako hráč, hráč / manažer nebo manažer, když vedete svůj klub během 15 sezón ligové hry. Hráči soutěží o globální nadřazenost v mezinárodní soutěži každé čtyři roky. Váš úspěch jako hráč nebo manažer je zařazen do systému FAME. Čím lepší je vaše výkonnost, tím více FAME získáte a více prestižní nabídky budou k dispozici na vaší cestě, aby se staly mezinárodní legendou fotbalu. Be The Goalkeeper - Převezměte brankáře a ovládněte hru z nejdůležitější pozice na hřišti. Ponořte se na výstřely, odřízněte kříže a ukažte se jako první číslo svého týmu. Performance Tracker - Budete moci sledovat svůj pokrok prostřednictvím systému FIFA 14 s systémem Total Soccer tracking, který vyhodnotí, jak dobře jste udělal při plnění různých výzev a herních módů. Budete muset prozkoumat celou hru a to, co nabízí, aby byla považována za celkovou fotbalovou hvězdu. Challenge Mode - Soutěžíte v různých scénářích založených na výzvách, abyste získali body, které mohou být použity k nákupu předmětů Pro a tým ve virtuálním obchodě s fanoušky. Fotbal IQ - Myslíš, že znáš svůj fotbal? Otestujte své znalosti o skutečném světě s naší mini-game trivia. Kompletní autenticita - Více než 500 oficiálně licencovaných týmů a více než 15 000 hráčů.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta