FIFA 15 - 3DS

5030946113217

Použité

Není skladem


413 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


FIFA 15 - 3DS Bazar

Popis

FIFA 15 přináší fotbal do života s úžasnými detaily, takže fanoušci mohou zažít emoce sportu, jako nikdy předtím. Zažijte intenzitu davů, které zpívají a fandují jako v den zápasu a poslouchejte komentátory, kteří fanoušky vedou příběh hry s prezentací dynamických zápasů. Poprvé všech 22 hráčů na hřišti je spojeno s emocionální inteligencí - nyní hráči reagují na soupeře a spoluhráče v kontextu a vzhledem k vyprávění zápasu.

Náhledy příští generace přinášejí fanoušky na živých hřištích s trávou, která se nosí a slzí, jak postupuje zápas. Originální vizuální přehrávače činí hráči štíhlé, atletické a věrné jejich skutečnému vzhledu. Ovládání hráčů zvyšuje odezvu pohybu hráčů, dává sportovcům větší kontrolu a osobnost na míči a dělá bojy mezi lidmi mnohem výhodnější než kdykoli předtím.

Fotbal je největším dramatem na světě a FIFA 15 dává fanouškům do centra, což jim umožňuje cítit emoce a intenzitu největšího sportu na světě.

Emoční inteligence

FIFA 15 poprvé poprvé modeluje emoce všech 22 hráčů na hřišti a dává fanouškům příležitost seznámit se s postoji a osobnostmi nejlepších světových fotbalistů během zápasu. Hráči nyní rozpoznávají situace, které vyvolávají emoční reakci a reagují přirozeně na základě kontextu hry. Například hráč, který opakovaně znehodnocuje oponent, může konfrontovat protihráče v závislosti na závažnosti výzvy a kontextu soutěže. Hráči budou autenticky reagovat na nové reakce na rozhodnutí, špatné řešení, chybějící šance, cíle a další klíčové momenty v průběhu hry. Existuje více než 600 potenciálních emočních reakcí, které by mohly hrát v průběhu hry.

Prezentace dynamické shody

Zápasový den se bude cítit dynamičtější a živější než kdykoli předtím, ponořuje vás do zápasové akce a nikdy vás nezbaví. Davy se budou nyní rozlišovat v rozveselech a zpěvách určených pro jejich klub, ligu, zemi nebo kontinent; fanoušci v Anfield v Liverpoolu se cítí a jedná jinak než fanoušci v La Bombonera v Buenos Aires. Komentátoři uvedou konkrétní chování fanoušků vyvolaných jedinečnými momenty fanoušků, jako jsou poznanské nebo klubové písně. Nové stolní reakce, oslavy deseti hráčů, animace míčků a kontextové komentáře udrží fanoušky FIFA 15, kteří se zabývají příběhem zápasu.

Týmová taktika

Týmy budou nyní mít kontextové povědomí o hře a dynamicky přizpůsobí svou taktiku podle situace. Například váš soupeř mohl být veden gólem v 88. minutě a rozhodl se držet míč v rohu v pokusu spustit hodiny. Konečným výsledkem je mnohem člověkajší protivník, který přijíždí s většími riziky a potenciálně konzervativnější přístup při vedení. Park autobusem v mixeru a ztráta času jsou jen některé z týmových fanoušků taktiky, které FIFA 15 pozná.

Vizuální autentický hráč

Vývojový tým FIFA 15 vytvořil novou generaci fotbalového hráče, který zajistí, aby se hráči objevili ve své fyzické podobě. Úplně nový fyzikální systém vykreslování osvětlení mění způsob, jakým se hráči dívají, a tím zajistí, že uživatelé budou moci vidět úroveň detailů tváří hráčů, což nebylo možné ještě předtím. Nová tělesná manipulace a znakové modely činí hráči pocit silné a atletické, zatímco soupravy se pohybují realisticky a reagují na životní prostředí, znečišťují se blátem a trávou, jak se zápas rozvíjí.

Živé hřiště

Hlíny nebudou nikdy stejné. Na hřišti jsou nyní vidět skluzy a znaky bot, a jak postupuje zápas, hrací plocha se stále zvětšuje, stejně jako ve skutečném fotbalovém utkání. Fanoušci, kteří hrají v dešti nebo za mokra, zaznamenávají na hřišti bláto a trosky. Fyzika vlajkového rohu, cílové rámce, které se otřásají, a animované LED reklamní panely jsou jen některé z nových detailů, které přinesou FIFA 15 k životu.

Agility a kontrola

FIFA 15 přináší zcela novou úroveň reakce a kontroly. Spustit dotykové dribling umožňuje hráči lépe udržet míč pod kontrolou v sprint a v blízkých situacích, které dávají osobnost nejvíce uznávaným hráčům na světě - Leo Messi bude driblovat a pohybovat se jako on dělá v reálném životě. Aktualizovaná biomechanika hráčů znamená, že hráči nyní reagují a pohybují s rovnováhou a bližší kontrolou při držení míče. Přesnější kroky a otáčky při nízké rychlosti a bližší řízení při vysokých rychlostech dávají fanouškům větší kontrolu a větší pohyblivost při ovládání hráčů na hřišti.

Boj mezi člověkem

Vyvlastnění vašeho soupeře v FIFA 15 je mnohem obohacující a fyzické než kdykoliv předtím. Hráči používají obranu celého těla k získání vlastnictví a udržení si ho. Držení míče odmění za skvělou obranu, pomáhá hráči udržet míč blízko k nohám při výhře. Nové ramenní čluny, mechanizmy push / pull a velká fyzika pádu umožňují fanouškům pocit bitvy; shirt pulling je také vidět díky novým vizuálním charakterům a zdokonalené technologii tkanin.

Správné kontakty

Fyzicky správné kontakty mění způsob, jakým fotbal souvisí s hráči a jejich prostředím. Každý pohyb, dotyk, průchod, výstřel a deformace se pohybují v závislosti na rotaci míče ve vztahu k poloze části těla nebo předmětu, s nímž se spojuje - to dává fotbalu přesné točení, zvlnění a pohyb, stejně jako různé trajektorie. Pohyb míče ve FIFA 15 mění hru.

Nastavte kontrolu kusů

Fanoušci FIFA 15 mají nyní větší svobodu v útoku se schopností převzít kontrolu nad spoluhráči během vhadzování, rohů a volných kopů. Pomocí pravé palice mohou fanoušci FIFA nyní ovládat spoluhráče z míče a dát je na optimální místo, aby mohli dostat průchod během mrtvých míčových situací.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta