Amazing Spider-Man 2 - 3DS

5030917141669

5030917141669

Použité

5 Položek skladem

14 dnů

628 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo 3DS
Krabicové vydání (CD)Ano


Amazing Spider-Man 2 - 3DS Bazar

Popis

V herci Amazing Spider-Man 2 hráči opět hrají roli ikony Super Hero v unikátním bočním příběhu inspirovaném celovečerním filmem, ale ve své vlastní kontinuitě. Během své cesty se Spider-Man setká s řadou nových nepřátel, stejně jako s některými starými přáteli, když konfrontuje novou hrozbu pro své milované město. Vyprávění poskytne Petrovi Parkerovi, nerozvážnému fotožurnalistovi osobnosti Spider-Man, větší úlohu v centru pozornosti, když zkoumá komplikované motivy a jedinečné osobnosti za zvěřinkou Marvelových hrozeb ohrožujících Manhattan.

Stejně jako Spidey, budou hráči schopni volno procházet velkoryse vyspělým panoráma města Manhattanu, který nabídne živější a zábavnější příležitosti, díky kterým bude moci své senzační schopnosti používat. Centrální rozměrné hloubky a detaily, které se nalézají do videohry Amazing Spider-Man 2, představují nový systém "Hero nebo hrozba", který stimuluje chování Super Hero tím, že odměňuje úsilí v boji proti zločinu a přidává důsledky pro kriminalitu hnisat. Spider-Man je osobní značka web-swinging a up-close-a-osobní boj vidí celou řadu nových funkcí také.

Funkce

HRAJTE JAKO PETER PARKER - Zahrajte si jako Spider-Man občan alter-ego persona, když prozkoumáte motivaci mnohostranných darebáků. ALL-STAR VILLAIN CAST - Široké obsazení vesmíru Spider-Man a darebáků z filmu, každý s vlastním unikátním bossovým bojovým setkáním. VŠECHNY NOVÉ WEBOVÉ ARSENÁLY - Nový webový houpající mechanik zahrnuje rozšířené schopnosti webových střelců a chemické vlastnosti, které vám umožňují zmrazit a vyhodit předměty při nárazu. EXPANSIVE NYC - Prozkoumejte a vezměte darebáky do rozsáhlejšího panoráma města Manhattanu než předchozí Amazing Spider-Man. NOVÝ HEROZMOVÝ SYSTÉM - Systém "Hrdina nebo hrozba" vás odměňuje za to, že vystupujete jako Spider-Man tím, že zastavíte trestnou činnost a zachráníte občany, ale čelíte následkům, pokud nebudete držet míru kriminality. ROZŠÍŘENÝ BOJ A UPGRADY - Nové schopnosti a rozšířené rychlé, akrobatické bojové pohyby přinášejí hráčům blízké a osobní, zatímco Spidey sundá nepřátele.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta