Carnival Wild West - 3DS

5026555045445

5026555045445

Použité

Není skladem


290 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Carnival Wild West - 3DS Bazar

Popis

Jaký partner! Je čas, abyste zapnuli svůj swagger a udělal ... Carnival Games: Divoký západ 3D, nejnovější hra v rámci franšízy Carnival Games, která zahrnuje více než sedm milionů kusů prodávaných po celém světě. Konečný čas, karnevalové hry: Divoký západ 3D přináší dobrou zábavu v oko-poppin, kompatibilní s pohybem, díky plnému využití vestavěného pohybu a gyroskopických senzorů Nintendo 3DS.

Nosit nejsvětlejší ostrohy, hráči se dostanou do akce 23 zcela nových her a atrakcí se západní tématikou, když testují své reflexy v Shooting Gallery, podílejí se rasslin 've Strong Arm a zjistí, proč je dobré být Quick Draw v Divokém západě! A tohle není celý kit a caboodle - jsou zde spousty skokových 3D cen, speciálních questů a nejmodernější komunikace Streetpass. Díky kombinaci divokého západu, oblíbené franšízy a použití inovativní technologie hrát hry, Carnival Games ®: Divoký západ 3D je konečný v přenosné zábavy!

Funkce:

Je to vysoká polední showdown s divokými západními dovednostními hrami včetně Ricochet, Outlaw Rangler, Git the Gold, Střelnice a Posse vs. Bandits představující skutky! Získejte nové sidekicks, jako je chřestýš nebo armáda tím, že vyhrajete zápěstí zápasů nebo najít bandity Sbírat mince hrát, jak budete projít ostatními s Streetpass a vyměnit je za Bison Bucks na Bison Buck Exchange Collect lístky vyhrát 3D ceny, které skákat z obrazovky, včetně rattlecake chrastítka, náhrdelník zubů medvědů a sasperelli hrnek nebo podívejte se na západní wearable je pro každého cowgirl kovboja! Pomocí funkce vašeho fotoaparátu Nintendo 3DS můžete použít přiloženou 3D kartičku Karnevalové hry Wild West 3D (Augmented Reality (AR)), která vám přinese ceny před očima.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta