F1 2011 - 3DS

5024866345896

5024866345896

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

354 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


F1 2011 - 3DS Bazar

Popis

F1 2011 ™ pro Nintendo 3DS ™ je první hra na světě ve formátu FORMULA ONE ™ od společnosti Codemasters, vydavatele videohry F1 2010 ™, která získala ocenění BAFTA. Vyvinutý firmou Sumo Digital pod celosvětovou exkluzivní dohodou Codemasters s Formula 1 World Championship Limited, F1 2011 přichází se všemi oficiálními jezdci, týmy a okruhy z FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP ™ 2011.

Ve F1 2011 budou hráči zažít svět FORMULY ONE v plné 3D poprvé. Vyvinutá pro využití jedinečného hardwaru Nintendo 3DS a naladěného na přenosnou hru, mohou hráči soutěžit o konečnou cenu motorsportu v celé sezóně, zadat individuální GRAND PRIX ™ nebo si přejít do režimu Time Trial. Dodatečný a rozsáhlý režim Challenge je ideální pro přenosné závody, přičemž hráči přebírají širokou škálu cílů, včetně kontrolních bodů, brány a předjíždění.

Hráči budou soutěžit na cestách v celé řadě režimů pro více hráčů. Hráči se mohou zúčastnit turnaje GRAND PRIX se čtyřmi hráči, mohou se zúčastnit turnajů v časových zkouškách nebo spolupracovat s kamarádkou v kariérovém režimu F1 2011 pro dva spolupracovníky. Hráči si mohou přizpůsobit své zkušenosti v režimu sólových a multiplayerových úprav tím, že upraví vzdálenost závodů, ladí své auto, vybírají z řady pomůcek pro jízdu a vybírají možnosti pneumatik, paliva a počasí.

Ať už hráči hledají rychlou opravu FORMULA ONE, nebo si chtějí vybudovat vlastní kariéru od nováčka k FIA FORMULA ONE DRIVERS WORLD CHAMPION, F1 2011 pro Nintendo 3DS ponoří hráče do nejrychlejšího sportu na světě, jako nikdy předtím.

Funkce:

Všechny automobily, všechny hvězdy. Plně licencovaný, F1 2011 zahrnuje všechny automobily, hvězdy a okruhy z FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP 2011. Soutěžte proti Sebastianu Vettelovi, Lewisovi Hamiltonovi a Fernando Alonso na ikonických okruzích, včetně Monaka, Spa a nového Buddhova mezinárodního okruhu, domov pro rok 2011 FORMULA 1 AIRTEL GRAND PRIX INDIA. Každý tým 2011 je zastoupen včetně Ferrari, Red Bull Racing a Vodafone McLaren Mercedes. Soutěžte na Go! F1 2011 nabízí řadu režimů rychlého požáru, které jsou ideální pro přenosné hraní a širokou škálu režimů pro více hráčů. Co-op challenge mode vyzývá hráčky k týmu, aby soutěžili ve dvou vs. dvou rasech. Hráči mohou také soutěžit ve čtyřčlenném GRAND PRIX a sprintu pro linku v časových zkouškách. Rozšíření připojení k síti F1 2011 využívá systém Street Pass k aktualizaci svých skóre a časů v blízkosti jiných uživatelů. Nasadit KERS a DRS! F1 2011 zahrnuje všechny nové změny pravidel z roku 2011 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP. Hráči mohou nasadit systém DRS, nový systém, který umožňuje řidičům nastavit zadní křídlo na vozidle, aby získali zvýšení rychlosti, zatímco KERS umožňuje řidičům odpálit předchozí rivaly s extra rychlostí. V kombinaci s těmito systémy se objevují nové možnosti útoku a obrany, což povzbuzuje k uzavření závodů na kole. Dostupné závody pro každého fanouška Hráči všech úrovní dovedností si budou moci vychutnat jedinečnou vzrušení nejrychlejších závodních automobilů závodních sportů díky přístupné manipulaci s širokou škálou pomůcek a nastavení obtížnosti. Příležitostný hráč, zkušený závodní fanoušek a všichni mezi všemi budou schopni přizpůsobit hru a najít zábavný a konkurenční závod, který odpovídá jejich schopnosti.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta