F1 2011 - 3DS

5024866345896

5024866345896

Použité

35 Položek skladem

14 dnů

427 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo 3DS
Krabicové vydání (CD)Ano


F1 2011 - 3DS Bazar

Popis

F1 2011 ™ pro Nintendo 3DS ™ je první hra na světě ve formátu FORMULA ONE ™ od společnosti Codemasters, vydavatele videohry F1 2010 ™, která získala ocenění BAFTA. Vyvinutý firmou Sumo Digital pod celosvětovou exkluzivní dohodou Codemasters s Formula 1 World Championship Limited, F1 2011 přichází se všemi oficiálními jezdci, týmy a okruhy z FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP ™ 2011.

Ve F1 2011 budou hráči zažít svět FORMULY ONE v plné 3D poprvé. Vyvinutá pro využití jedinečného hardwaru Nintendo 3DS a naladěného na přenosnou hru, mohou hráči soutěžit o konečnou cenu motorsportu v celé sezóně, zadat individuální GRAND PRIX ™ nebo si přejít do režimu Time Trial. Dodatečný a rozsáhlý režim Challenge je ideální pro přenosné závody, přičemž hráči přebírají širokou škálu cílů, včetně kontrolních bodů, brány a předjíždění.

Hráči budou soutěžit na cestách v celé řadě režimů pro více hráčů. Hráči se mohou zúčastnit turnaje GRAND PRIX se čtyřmi hráči, mohou se zúčastnit turnajů v časových zkouškách nebo spolupracovat s kamarádkou v kariérovém režimu F1 2011 pro dva spolupracovníky. Hráči si mohou přizpůsobit své zkušenosti v režimu sólových a multiplayerových úprav tím, že upraví vzdálenost závodů, ladí své auto, vybírají z řady pomůcek pro jízdu a vybírají možnosti pneumatik, paliva a počasí.

Ať už hráči hledají rychlou opravu FORMULA ONE, nebo si chtějí vybudovat vlastní kariéru od nováčka k FIA FORMULA ONE DRIVERS WORLD CHAMPION, F1 2011 pro Nintendo 3DS ponoří hráče do nejrychlejšího sportu na světě, jako nikdy předtím.

Funkce:

Všechny automobily, všechny hvězdy. Plně licencovaný, F1 2011 zahrnuje všechny automobily, hvězdy a okruhy z FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP 2011. Soutěžte proti Sebastianu Vettelovi, Lewisovi Hamiltonovi a Fernando Alonso na ikonických okruzích, včetně Monaka, Spa a nového Buddhova mezinárodního okruhu, domov pro rok 2011 FORMULA 1 AIRTEL GRAND PRIX INDIA. Každý tým 2011 je zastoupen včetně Ferrari, Red Bull Racing a Vodafone McLaren Mercedes. Soutěžte na Go! F1 2011 nabízí řadu režimů rychlého požáru, které jsou ideální pro přenosné hraní a širokou škálu režimů pro více hráčů. Co-op challenge mode vyzývá hráčky k týmu, aby soutěžili ve dvou vs. dvou rasech. Hráči mohou také soutěžit ve čtyřčlenném GRAND PRIX a sprintu pro linku v časových zkouškách. Rozšíření připojení k síti F1 2011 využívá systém Street Pass k aktualizaci svých skóre a časů v blízkosti jiných uživatelů. Nasadit KERS a DRS! F1 2011 zahrnuje všechny nové změny pravidel z roku 2011 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP. Hráči mohou nasadit systém DRS, nový systém, který umožňuje řidičům nastavit zadní křídlo na vozidle, aby získali zvýšení rychlosti, zatímco KERS umožňuje řidičům odpálit předchozí rivaly s extra rychlostí. V kombinaci s těmito systémy se objevují nové možnosti útoku a obrany, což povzbuzuje k uzavření závodů na kole. Dostupné závody pro každého fanouška Hráči všech úrovní dovedností si budou moci vychutnat jedinečnou vzrušení nejrychlejších závodních automobilů závodních sportů díky přístupné manipulaci s širokou škálou pomůcek a nastavení obtížnosti. Příležitostný hráč, zkušený závodní fanoušek a všichni mezi všemi budou schopni přizpůsobit hru a najít zábavný a konkurenční závod, který odpovídá jejich schopnosti.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta