Pokemon Alpha Sapphire - 3DS Bazar

045496525804

045496525804

Použité

492 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

1 147 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání (CD) Ano
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Pokemon Alpha Sapphire - 3DS - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Vaše dobrodružství se odehrává v Hoennu, regionu, který se skládá z hlavního ostrova, který se táhne široce od východu k západu, spolu s nesčetnými malými ostrůvky, které bodají kolem něj hluboké modré moře. Živé sopky se neustále nacházejí v srdci tohoto zeleně pokrytého ostrova. Můžete se těšit na region bohatý na přírodní krásy, různé Pokémony a mimořádné lidi!

Pokémon Omega Ruby a Alpha Sapphire vyprávějí velký příběh, který se blíží srdci tajemství Mega Evolution, který je největším tajemstvím světa Pokémonů. Jedním z mnoha vašich cílů bude hledat tyto mocné Pokémony a odemknout jejich neuvěřitelný potenciál.

Pokémon fanoušci se poprvé potěšili s Pokémonem Ruby a Sapphire, když v roce 2003 uvedli na trh Game Boy Advance. Nyní celá nová generace fanoušků Pokémonů zažije dramatický příběh, který se rozvíjí v Pokémon Omega Ruby a Alpha Sapphire pro systém rodiny Nintendo 3DS.

Super-tajné základy

Během cesty přes Hoenn budete moci postavit a pozvat přátele, aby navštívili vaši osobní super-tajnou základnu! Vydejte se svým vlastním designem Secret Base, včetně výběru a umístění dekorací, které se vám líbí. Pomocí komunikačních funkcí se budete moci snadno spojit s ostatními hráči na celém světě a sdílet své tajné základny. Když navštívíte tajnou základnu jiného hráče, budou členové této základny viset venku. Můžete s nimi mluvit nebo dokonce bojovat s nimi! Pokud najdete další majitele základny, které se vám líbí, můžete je prohledat jako jeden z vašich tajných kamarádů a vrátit je zpět do vlastní tajné základny.

Můžete také použít Super-Secret Base k přehrání aktivity capture-the-flag. Prohlédněte si vlajku u tajného počítače v tajné základně jiného hráče a získejte to! Každou navštívenou základnu můžete vzít jednu vlajku denně. Navštivte spoustu tajných základen a shromažďujte hodně vlajek, abyste mohli zlepšit své postavení v týmu a získat odměny, včetně zvyšování dovedností vašich tajných přátel.

Vítejte v regionu Hoenn

Seznamte se s mnoha zajímavými lidmi a Pokémonovými trenéry, kteří cestujete po celém regionu Hoenn, včetně profesora Pokémona Birch, který provozuje laboratoř Pokémon v Littleroot Town. S ním budete mít své první setkání s Pokémonem, který se stane vaším partnerem na vaší cestě a vznikne nová vazba. Při cestě se také setkáte s neuvěřitelně těžkými trenéry. Navštivte Pokémon Gyms, kde se shromažďují pokémonští trenéři a představitelé gymnastek jsou připraveni na tréninky, aby je vyzvali.

Pokémon-Amie

Funkce Pokémon-Amie, která debutovala v Pokémonu X a Y, umožňuje hráčům přiblížit se k jejich Pokémonům tím, že je potěší, hraje s nimi a krmí je. Můžete hrát s Pokémonem ve vašem týmu kdykoliv pomocí Pokémon-Amie - tím více se staráte o váš Pokémon tímto způsobem, čím hlouběji se vaše vazba stane. Když se váš Pokémon stane více lákavým vůči vám, bude pravděpodobnější, že se vyvarujete útokům v bitvě, zasáhne kritické zásahy na soupeře a vykonává více obdivuhodně než dříve.

Pikachu Cosplay

V těchto hrách uvidíte Pikachu, jako jste nikdy neviděli!

Vlastnosti: Pikachu Rock Star - chladná červená bunda s kovovými akcenty. Kožešinové ozdoby kolem límce jistě stojí na jevišti! Pikachu Belle - čisté a ozdobné šaty z modré a bílé a klobouk s květy a péřovými akcenty vypadají prostě nádherné. Pikachu Pop Star - růžové stuhy a skryté sukně kombinují pro roztomilý vzhled s tímto okouzlujícím Pikachu! Pikachu, Ph.D. - Bílý kabát a husté brýle vydávají docela akademický vzduch. Je to záblesk nějaké cukroví v kapse? Pikachu Libre - Pikachu se maskoval jako maskovaný válečník! Je to příliš velká hvězda, která se omezuje na zápasový prsten!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta