Sega Dreamcast Konzole , (Original krabice) - Dreamcast

SSEGDREC001

Použité

10 Položek skladem

14 dnů

3 204 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Sega Dreamcast Konzole - Dreamcast Bazar

Popis

V květnu 1998 společnost Microsoft oznámila, že spolupracuje se společností Sega na svém novém domácím herním systému Dreamcast, který v říjnu 1999 představil evropskou verzi. V důsledku spolupráce společnost Microsoft poskytla optimalizovanou verzi operačního systému Microsoft Windows CE systém s integrovanými službami DirectX jako operačním systémem pro použití s ​​aplikací Dreamcast

Spolupráce společností Microsoft a Sega označila pokroky v technologii herní konzoly. Dreamcast zahrnoval pokročilou hardwarovou technologii ve 3D grafice, zvuku a vstupních zařízeních, stejně jako modem na palubě, který podporuje přístup k internetu a hraní v síti. Zahrnutí systému Windows CE s rozhraním DirectX poskytlo flexibilní a všestranné vývojové prostředí podporované vývojářskými nástroji společnosti Microsoft, které usnadnily vývoj titulů a umožňují skutečnou kompatibilitu názvů mezi platformami v počítačích se systémem Windows. Výsledkem byla silná platforma, která umožnila tvůrčím a technickým pokrokům ve videohrách dosáhnout zcela nových úrovní.

Vlastnosti: Windows CE a DirectX

Díky začlenění systému Windows CE Dreamcast přinesl poprvé výhody pokročilého vývojového prostředí založeného na systému Windows do světa vývoje konzolových her. S využitím systému Windows CE mohli vývojáři efektivněji vytvářet názvy mezi platformami tím, že využili dobře zavedených API rozhraní Win32 a DirectX, které byly kompatibilní s operačním systémem Windows na počítači. Začlenění DirectX také umožnilo systému Dreamcast využívat dynamiku směrem k hraní her a neustále rostoucímu počtu vývojářů vytvářejících hry pro platformu Windows.

Další výhodou nové softwarové platformy byly klíčové služby poskytované operačním systémem a herními knihovnami založenými na rozhraní DirectX, včetně podpory vstupních zařízení, zvuku, 3D grafiky a správy paměti a souborů CD. Podpora ve Windows CE pro standardní internetové protokoly, Winsock a rozhraní DirectPlay API umožnily vývojářům využívat možnosti modemu systému Dreamcast. Kromě toho modulární architektura systému Windows CE znamenala, že součásti operačního systému a služby založené na rozhraní DirectX by mohly být odstraněny, není-li to vyžadováno, nebo nahrazeny vlastními vlastními knihovnami vývojáře.

Vývojové nástroje

Vývojové nástroje, které jsou součástí systému Windows CE Software Development Kit (SDK) systému Dreamcast, byly postaveny kolem vývojového systému Microsoft Visual Studio verze 5.0 s osvědčenými a vylepšenými nástroji založenými na vývojovém systému Visual C ++. Nástroje umožnily vývojářům videohry rozvíjet hry Dreamcast na počítačích se systémem Windows, přičemž využívají výhody produktivity a pohodlí stejného pokročilého integrovaného vývojového prostředí (IDE), které používají vývojáři pro pracovní plochu Windows.

Regulátor a VM

Ovladač Dreamcast byl skutečně jedinečný, který má slot na přední straně pro jednotku Visual Memory (VM). Zatímco slouží především jako vyměnitelná paměťová jednotka pro uložená herní data, VM by také mohla fungovat jako pomocný displej během hraní hry, a dokonce někdy jako jeho vlastní na zakázku ruční zařízení. Funkce VM obsahovala malou černou a bílou obrazovku, reproduktor, směrovou podložku a čtyři tlačítka.

Komentáře

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta