Sega Dreamcast Konzole , (Original krabice) - Dreamcast

SSEGDREC001

Použité

12 Položek skladem

14 dnů

2 941 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců


Sega Dreamcast Konzole - Dreamcast Bazar

Popis

V květnu 1998 společnost Microsoft oznámila, že spolupracuje se společností Sega na svém novém domácím herním systému Dreamcast, který v říjnu 1999 představil evropskou verzi. V důsledku spolupráce společnost Microsoft poskytla optimalizovanou verzi operačního systému Microsoft Windows CE systém s integrovanými službami DirectX jako operačním systémem pro použití s ​​aplikací Dreamcast

Spolupráce společností Microsoft a Sega označila pokroky v technologii herní konzoly. Dreamcast zahrnoval pokročilou hardwarovou technologii ve 3D grafice, zvuku a vstupních zařízeních, stejně jako modem na palubě, který podporuje přístup k internetu a hraní v síti. Zahrnutí systému Windows CE s rozhraním DirectX poskytlo flexibilní a všestranné vývojové prostředí podporované vývojářskými nástroji společnosti Microsoft, které usnadnily vývoj titulů a umožňují skutečnou kompatibilitu názvů mezi platformami v počítačích se systémem Windows. Výsledkem byla silná platforma, která umožnila tvůrčím a technickým pokrokům ve videohrách dosáhnout zcela nových úrovní.

Vlastnosti: Windows CE a DirectX

Díky začlenění systému Windows CE Dreamcast přinesl poprvé výhody pokročilého vývojového prostředí založeného na systému Windows do světa vývoje konzolových her. S využitím systému Windows CE mohli vývojáři efektivněji vytvářet názvy mezi platformami tím, že využili dobře zavedených API rozhraní Win32 a DirectX, které byly kompatibilní s operačním systémem Windows na počítači. Začlenění DirectX také umožnilo systému Dreamcast využívat dynamiku směrem k hraní her a neustále rostoucímu počtu vývojářů vytvářejících hry pro platformu Windows.

Další výhodou nové softwarové platformy byly klíčové služby poskytované operačním systémem a herními knihovnami založenými na rozhraní DirectX, včetně podpory vstupních zařízení, zvuku, 3D grafiky a správy paměti a souborů CD. Podpora ve Windows CE pro standardní internetové protokoly, Winsock a rozhraní DirectPlay API umožnily vývojářům využívat možnosti modemu systému Dreamcast. Kromě toho modulární architektura systému Windows CE znamenala, že součásti operačního systému a služby založené na rozhraní DirectX by mohly být odstraněny, není-li to vyžadováno, nebo nahrazeny vlastními vlastními knihovnami vývojáře.

Vývojové nástroje

Vývojové nástroje, které jsou součástí systému Windows CE Software Development Kit (SDK) systému Dreamcast, byly postaveny kolem vývojového systému Microsoft Visual Studio verze 5.0 s osvědčenými a vylepšenými nástroji založenými na vývojovém systému Visual C ++. Nástroje umožnily vývojářům videohry rozvíjet hry Dreamcast na počítačích se systémem Windows, přičemž využívají výhody produktivity a pohodlí stejného pokročilého integrovaného vývojového prostředí (IDE), které používají vývojáři pro pracovní plochu Windows.

Regulátor a VM

Ovladač Dreamcast byl skutečně jedinečný, který má slot na přední straně pro jednotku Visual Memory (VM). Zatímco slouží především jako vyměnitelná paměťová jednotka pro uložená herní data, VM by také mohla fungovat jako pomocný displej během hraní hry, a dokonce někdy jako jeho vlastní na zakázku ruční zařízení. Funkce VM obsahovala malou černou a bílou obrazovku, reproduktor, směrovou podložku a čtyři tlačítka.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta