Gameboy Advance SP AGS-001 Konzole , Legend of Zelda Gold, (Sleva) - Gameboy Advance

SNINGBASPZG003

Použité

2 Položek skladem

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

1 936 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
SlevaBalení je kompletní, ale může obsahovat neoriginální příslušenství. (např. kabel, ovladač)


Gameboy Advance SP AGS-001 Konzole Legend of Zelda Gold, (Sleva) - Gameboy Advance Bazar

Popis

** Hra není zahrnuta

Přenosné napájení

Vezmeme si všechno, co máte rádi na Game Boy Advance, sní o sadu neodolatelných nových funkcí - vestavěné obrazovkové světlo, flip-top obrazovku, dobíjecí baterii - a vše je stlačilo do jednoho elegantního kapesního systému. Nyní si můžete vychutnat všechny hry Game Boy a Game Boy Advance ve skutečném stylu

Flip-top obrazovka

Není to jen skvělý způsob, jak vám umožnit skládat Game Boy Advance SP za ultra-pohodlí, když jste na cestách. Po otevření se obrazovka otočí do perfektního úhlu pro perfektní přehrávání.

Barvy pokročilé

Existuje celá řada Game Boy Advance SP, která vyhovuje všem stylům, včetně několika speciálních edic. Vyberte si z chladného stříbra, náladově modré nebo hladké růžové - a nezapomeňte blikat mezi dlouhými, obdivujícími pohledy.

Osvětlete svůj život

Nezůstávejte ve tmě. Vestavěné osvětlení obrazovky dělá systém Game Boy Advance SP systém, který odmítá zastavit při slunci. Jediným stisknutím tlačítka se celá obrazovka dokonale osvětlí, čímž získáte čistě čisté hraní, a to i v černém prostředí.

Velikost systému

Pocket své sny - bez ohledu na velikost kapes. Game Boy Advance SP je složený, má šířku 82 mm a výšku 84,6 mm a skutečně drobná hloubka 24,3 mm, což znamená, že už nebudete mít žádné nevzhledné vyvýšeniny, když budete chtít nosit s sebou konzolovou kvalitní hru.

Přepracované tlačítka

Vedle přepracovaného rozvržení tlačítek a flip-top obrazovky přicházejí přepracované tlačítka L a R na zadní straně základny Game Boy Advance SP, menší velikosti a pečlivě umístěné, aby si prsty mysleli, že všechny jejich narozeniny přišli najednou.

Vlastnosti: 32-bit ARM s vestavěnou pamětí CPU 2.9 palcová reflektorová obrazovka TFT s integrovaným osvětlením displeje 240x160 Rozlišení paměti 32 Kbyte + 96 Kbyte VRAM (v CPU), 256 Kbyte WRAM (externí CPU) Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie 82 x 24,3 x 84,6 mm 143 g

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta