Gameboy Advance SP AGS-001 Konzole , Legend of Zelda Gold, (Sleva) - Gameboy Advance

SNINGBASPZG003

Použité

5 Položek skladem

14 dnů

1 836 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
SlevaBalení je kompletní, ale může obsahovat neoriginální příslušenství. (např. kabel, ovladač)


Gameboy Advance SP AGS-001 Konzole Legend of Zelda Gold, (Sleva) - Gameboy Advance Bazar

Popis

** Hra není zahrnuta

Přenosné napájení

Vezmeme si všechno, co máte rádi na Game Boy Advance, sní o sadu neodolatelných nových funkcí - vestavěné obrazovkové světlo, flip-top obrazovku, dobíjecí baterii - a vše je stlačilo do jednoho elegantního kapesního systému. Nyní si můžete vychutnat všechny hry Game Boy a Game Boy Advance ve skutečném stylu

Flip-top obrazovka

Není to jen skvělý způsob, jak vám umožnit skládat Game Boy Advance SP za ultra-pohodlí, když jste na cestách. Po otevření se obrazovka otočí do perfektního úhlu pro perfektní přehrávání.

Barvy pokročilé

Existuje celá řada Game Boy Advance SP, která vyhovuje všem stylům, včetně několika speciálních edic. Vyberte si z chladného stříbra, náladově modré nebo hladké růžové - a nezapomeňte blikat mezi dlouhými, obdivujícími pohledy.

Osvětlete svůj život

Nezůstávejte ve tmě. Vestavěné osvětlení obrazovky dělá systém Game Boy Advance SP systém, který odmítá zastavit při slunci. Jediným stisknutím tlačítka se celá obrazovka dokonale osvětlí, čímž získáte čistě čisté hraní, a to i v černém prostředí.

Velikost systému

Pocket své sny - bez ohledu na velikost kapes. Game Boy Advance SP je složený, má šířku 82 mm a výšku 84,6 mm a skutečně drobná hloubka 24,3 mm, což znamená, že už nebudete mít žádné nevzhledné vyvýšeniny, když budete chtít nosit s sebou konzolovou kvalitní hru.

Přepracované tlačítka

Vedle přepracovaného rozvržení tlačítek a flip-top obrazovky přicházejí přepracované tlačítka L a R na zadní straně základny Game Boy Advance SP, menší velikosti a pečlivě umístěné, aby si prsty mysleli, že všechny jejich narozeniny přišli najednou.

Vlastnosti: 32-bit ARM s vestavěnou pamětí CPU 2.9 palcová reflektorová obrazovka TFT s integrovaným osvětlením displeje 240x160 Rozlišení paměti 32 Kbyte + 96 Kbyte VRAM (v CPU), 256 Kbyte WRAM (externí CPU) Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie 82 x 24,3 x 84,6 mm 143 g

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta