Playstation Vita Konzole , Black Wifi, (Sleva) - PS Vita

71171918CB03

Použité

471 Položek skladem

14 dnů

3 205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePs Vita
SlevaBalení je kompletní, ale může obsahovat neoriginální příslušenství. (např. kabel, ovladač)
PůvodVelká Británie


Playstation Vita Konzole Black Wifi, (Sleva) - PS Vita bazar

Popis

Playstation Vita konzole, černá Wifi, zvýhodněné

(Omlouváme se za strojový překlad)

Sony PlayStation Vita zachovává známý obecný tvar PlayStation Portable hardware série, zatímco dramaticky zlepšuje prakticky na každý aspekt jeho použití s ​​výkonnými a vzrušujících nových funkcí včetně: duální dotykové podložky vpředu i vzadu, duální kamery vpředu a vzadu, dual analogové hole, obrazovka OLED 5 palců, GPS, šestiosé pohybová čidla a elektronický kompas tříosý a výjimečné vestavěné připojení přes Wi-Fi *. Dohromady to dělá pro kapesní herní zařízení, které skutečně signalizuje vstup kapesních počítačů do světa Next-Gen hraní.

Rozostření hranice mezi zábavou a realitou.

PlayStation Vita je navržen tak, aby rozmazání hranice mezi interaktivní zábavy a realitou v mnoha různými způsoby. Dosažení nad možnosti každého kapesní herní konzole, která má přijít před ním, v tomto modelu Vita hráči mají přístup k obrovskému množství obsahu prostřednictvím zlepšeného Wi-Fi, což umožňuje maximální konektivitu, ať jste kdekoli. (Další Model Vita počítá s Wi-Fi a vždy-o připojení 3G). Jeho 5-palcový OLED přední multi-dotykový displej přináší jasný obraz k životu a umožňuje nový dotek poháněného navigační systém, zatímco další multi-touch pad na svém zadním povrchu umožní uživatelům komunikovat s hrami a znaky, které se kterými se setkávají v nich s jednoduchým pohybem dosah ruky. Skutečný svět a herní svět se hladce se spojil s přední a zadní kamera povoleno rozšířená realita. Kromě toho budou služby vytvořené speciálně pro Vita být k dispozici na PlayStation Network. Tyto služby jsou navrženy tak pomáhá uživatelům, aby jejich hru, jakož i interakci s ostatními hráči, na novou úroveň.

Mezi další funkce patří: kontroly dvojího analogový stick, 4 jádrový procesor, podporu specifické pro systém Flash karta média pro hru a médií šetří, mobilní podporu PlayStation trofej, vestavěný tříosý gyroskop, akcelerometr ve třech osách, a funkce GPS.

Vita-specifické PlayStation Network funkce Near

"Blízko" je základním PlayStation Vita rysem skládá ze služeb založených na lokalizaci, které využívají síť PlayStation Network. Blízko, vyvinutý speciálně pro tuto službu a sítí, bude předinstalován v systému, který umožňuje uživatelům zjistit, co jejich přátelé v blízkosti jsou nyní hraje nebo jaké byly v poslední době hrál. Uživatelé mohou plnit své přátele a nové hráče virtuálně, bez ohledu na to, jaké hry si děti hrají, jednoduše sdílet své herní informace v různých dimenzí času a vzdálenosti.

LiveArea a Protokol činnosti

Každý herní titul pro PlayStation Vita budou mít k dispozici prostor s názvem "LiveArea", kde mohou uživatelé sdílet zábavu a vzrušení s ostatními hráči. Uživatelé budou mít přístup k nejnovějším informacím her poskytovaných z SCE a třetí strany vývojářů a vydavatelů přes PlayStation Network. Kromě toho budou uživatelé Vita moci prohlédnout "Protokol o činnosti", který je neustále aktualizován s úspěchy od uživatelů, kteří hrají stejnou hru, což může vyvolat aktivní komunikaci v reálném čase mezi uživateli.

Nejlepší v nových a klasických obsah

Kromě toho obsahuje nejlepší v novém kapesní herní technologie hardwaru, Sony PlayStation Vita poskytuje uživatelům nejlepší kvalitní obsah. Všechny vaše oblíbené herní franšízy přicházejí Vita, včetně, ale bez omezení na Uncharted v Uncharted Golden Abyss, LittleBigPlanet, Žhavé výstřely Golf, ModNation Racers, WipEout a mnoho dalších - včetně veškeré nové hře spouští - zatím být oznámen. Spojující tyto nové nabídky, hráči budou mít také neomezený bezdrátový přístup k PlayStation Store. Zde, prostřednictvím vylepšených schopností Vita Wi-Fi, majitelé mohou stáhnout nový herní doplňky, filmy, komiksy a PS one klasiky portování pro handheld hry. PlayStation Vita rovněž nabízí plnou zpětné kompatibility (přes download) pro všechny PSP hry. Dohromady tento mocný sloučení hardwaru a softwaru je určen k vytváření zábavy zkušenosti na rozdíl od nic jiného k dispozici na kapesní herní trh.

Funkce:

Multi-touch 5-palcový organické světlo emitující zobrazovací zařízení (OLED) jako přední displej multi-touch pad na zadní straně přístroje Dual analogové hole dvou digitálních fotoaparátů (přední a zadní) Softwarové tituly na malých, vyhrazené paměti typu flash na bázi karet Tři pohybové senzory, gyroskop, akcelerometr a elektronický kompas Wi-Fi připojení k Free PlayStation Network přístup, včetně podpory trofejí a nový Vita je k dispozici "LiveArea" a "Near" Vita může hrát PSP titulů minis, PS one klasika, video a komiksy z Playstationu Obchod

Technické údaje:

CPU - ARM Cortex-A9 jádro (4 jádra) GPU - SGX543MP4 + Vnější rozměry - přibl. 182,0 x 18,6 x 83,5 mm (šířka x výška x hloubka) (předběžný, vylučuje největší projekce) Dotykový displej - 5-palců (16: 9), 960 x 544, přibl. 16 milionů barev, OLED multi dotykový displej (typ kapacitní) Zadní Touch Pad - Multi-touch pad (kapacitní typ) Kamery - Fotoaparát na přední straně, zadní kamera Hra pro média / Storage - New vyhrazený blesk-založená hra medium; duální sloty, jeden pro nový herní média, druhá je pro paměťová média, které mají být použity pro osobní obsah a stahovat zvuk obsah Vestavěné stereo reproduktory Vestavěný mikrofon Senzory - Six-osa pohybu snímací systém (tříosý gyroskop, tři v ose akcelerometr), tříosý elektronický kompas Umístění vestavěný GPS Wi-Fi Keys na podporu umístění služby / vypínače tlačítko PS tlačítko napájení směrových tlačítek (nahoru / dolů / vpravo / vlevo) Akční tlačítka (trojúhelník, kruh, kříž, čtverec) ramenní tlačítka (vpravo / vlevo) Pravá páčka, levým tlačítkem START hůl, zvolte tlačítko ovládání hlasitosti (+/-) Bezdrátová komunikace
IEEE 802.11b / g / n (n = 1 × 1) (Wi-Fi) (režim Infrastruktura / Ad-hoc), Bluetooth 2.1 + EDR (A2DP / AVRCP / HSP) Baterie - Vnitřní / vložený (nelze odstranit)

* Konektivita s výhradou Wi-Fi omezením pokrytí dostupnost.

Komentáře

8 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta