Goblin Commander - Unleash The Horde - GameCube

5060070410067

5060070410067

Použité

Není skladem


812 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Goblin Commander - Unleash The Horde - GameCube Bazar

Popis

Nejnovější RTS od společnosti Jaleco je možná jedním z prvních svého druhu, aby se na PC nezobrazoval, protože byl navržen speciálně pro aktuální plod domácích konzol. Výsledkem je, že hra kladou větší důraz na rychlé bojové umění v arkádovém stylu a obsahuje snadno ovladatelný řídící systém, zaměřený spíše na běžnou ovládací desku než na typickou klávesnici / myš. Jak naznačuje název, hra je o tom, jak dostat nějaké goblinky. Hra je postavena na fantastickém světě Ogriss, který je obsazen pěti goblinskými klany, každý zodpovědný za shromažďování zdrojů na svém území pro masivní stroj sestavený jejich lidským kouzelným mistrem Frazielem. Každý klan je specializovaná pracovní síla, dobře přizpůsobená svému jedinečnému prostředí a věnuje se výhradně snahám o dokončení skvělého stroje. V čele každého klanu je titulární velitel. Jak to má příběh, Fraziel nečekaně zmizel a nechal goblinské klany odříznout jak od něj, tak od sebe navzájem. Chaos brzy vyvstává, když je vina vrhána, dělí loajalitu a vyvolává nějakou dobrou starou mezi-klanovou válku. Vaše úkoly začínají, když hrajete roli Grommala, velitele Stonekrushera, a pokuste se sjednotit klany a odhalit tajemství kolem Frazielova zmizení. Hra v celém goblinském veliteli je tvořena řadou misí, ve kterých musíte nejprve vybrat jeden z unikátních typů klanů, před zahájením války s vaší armádou specializovaných goblinských válečníků a strašidelných příšer. Akce se odehrává v různých rozmanitých prostředích - z nichž každá je bohatě podrobná a zničitelná - od temných, podzemních jeskyní, přes svěží lesní města až po mohutné hradby s bouřkou. Zdá se, že Jaleco udělal dobrou práci při dosažení toho, co má dělat - Goblin Commander se cítí mnohem víc jako hra s konzolou ve skutečnosti, že je přístupná a snadno se dostat, ale také obsahuje všechny oblíbené prvky hry, které jistě potěší průměrný ventilátor RTS.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta