Reign of Fire - GameCube

5060031061796

5060031061796

Použité

Není skladem


313 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Reign of Fire - GameCube Bazar

Popis

Na základě rolí hrajícího extravagance vydání kina v roce 2002, Reign of Fire, BAM's GameCube inkarnace stejného jména, postaví hráče do post-apokalyptického světa, kde lidé a draci bojují o přežití. Vaši kolegové jsou ozbrojeni těžkými zbraněmi "anti-drak", zatímco dračí závod je požehnaný nevyčerpatelným množstvím plynné palebné síly. Kdo vyhraje? Rozhodnete se. Vyvinutý na všech platformách nové generace, verze GameCube zlepšuje svůj protějšek PS2 a sedí na grafické úrovni podobné verzi Xboxu. Ve světě ohnivého ohnivy je jen málo závad, z nichž většina je nepochopitelná pro netrénované oko a celková hratelnost plyne plynule. Vzhledem k tomu, že máte možnost bojovat za každou rasu, dostanete se tváří v tvář impozantnímu nepříteli. Jako člověk jste pomalu se pohybující cíl, překonaný nepřátelami, kteří dýchají oheň. Ale naopak, jako létající šelma, vaše supermoderní tělesná hmotnost vám usnadňuje objevování a jednoduchý terč pro teplo hledící raketu. Účinně dvě hry v jednom, Reign of Fire přesně reprezentují chování a pohyb jak armády zbraň-ovládat vojáky a armáda draků. Dobře, nikdo vlastně neví, jak by letěl drak nebo by se cítil létat, ale je tu něco, co se cítí správné. Bez váhání, Reign of Fire hodí své hráče do středu ohnivé bitvy, kde musíte zvládnout vstupy a výstupy z obrněných vozidel, zbraní a občasného zážehu zapáleného plynu. Každá misie se uskutečňuje v futuristických lokalitách, jako je zdecimovaný Londýn, a přichází s různými cíli a cíli, které musí být splněny k dalšímu pokroku. Ať už přežijete, nebo ne, nesplnění vašich cílů vede v Game Over. Nejlepší rada, kterou můžeme dát, je být opatrný, nezanechat žádný kamenný kousek, shromáždit všechny dostupné munice (potřebujete to) a procvičovat své schopnosti zaměřit se. Jsou to správné rady a vy to uděláte dobře, abyste si je vzali na palubu. Ať tak či onak, je to dobrý příběh dobrého versus zla a naopak.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta