Driven - GameCube

5060031061581

5060031061581

Použité

Není skladem


225 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Driven - GameCube Bazar

Popis

Na základě filmu Warner Bros., kde hráli Sylvester Stallone, Burt Reynolds a Kip Pardue, vedli hráči na začátku šampionátu sezóny mladých hotshotů Jimmy Bly a závodní veterán Joe Tanto. Pitná proti svým soupeřům, Beau Brandenburg a Max Manley, hráči bojují o přežití v nebezpečném, ale svůdném světě rychlých vozů, slávy, peněz a žen.

Mnoho aspektů filmu bylo upraveno tak, aby vytvořilo svět, kde si hráči mohou zažít vzrušení z otevřených kolových závodů očima hlavních postav filmu. Hráči si mohou vyzkoušet svůj talent v jízdě prostřednictvím několika závodních režimů, mezi něž patří: Arcade, Story a Multiplayer. Hodiny hrát hry jsou zajištěny, protože hráči jsou schopni odemknout další řidiče a stopy přes úspěch v herním příběhu módu, který představuje vokální talent jak Sylvester Stallone a 'Whose Line je to jakkoli' komik Greg Proops.

Hra obsahuje řadu funkcí z filmu, z nichž jeden je "v zóně", kde jsou hráči odměněni za bezchybnou jízdu s lepší manipulací a zvýšenou rychlostí. Zůstatek s filmem, obrovské rychlosti (více než 220 mph ) může vést k velkolepým pádům s více vozidly, pokud hráč ztratí koncentraci dokonce i za sekundu.

K dispozici je osm závodních týmů a dvanáct řidičů, z nichž každý má své vlastní silné a slabé stránky. Součástí hry je i styl osobnosti závodů, který klademe důraz spíše na schopnost řidiče než na auta, což je prvek odvozený od Drivenu. To se stává obzvláště zřejmé, když jsou hráči povinni řídit strategicky v družstevním stylu, přičemž jeden z řidičů odvádí zbytek závodního balíčku, aby zajistil jejich spoluhráčův úspěch. Jakmile si hráč vybral svůj tým a řidiče, pak závodí přes osm různých tratí, od slunečního "Andělského zálivu" v Kalifornii až po malebnou krajinu Manleyho parku v Anglii, stejně jako dopravní ulice v New Yorku a Paříži.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta