Sonic Gems Collection - GameCube

5060004765683

Použité

Není skladem


1 218 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Sonic Gems Collection - GameCube Bazar

Popis

Sonic the Hedgehog je velká zpráva v roce 2005 pro SEGA, a dobře-miloval japonský gigant hry má hodně v obchodě pro Sonic v budoucnu: Next-gen Sonic hra na Xbox 360 a PS3 je v pracích; Sonic se brzy objeví v úplně novém názvu platformy DS; a Sonic-on-surfboards závodní titul Sonic Riders budou milovat současnou generaci konzolí brzy. Ale někteří fanoušci, když se těší na budoucí Sonic, touží po zvukovém daru. A za to se budou muset vyrovnat se zvukovou minulostí. Sonic Mega Collection přinesla některé z nejoblíbenějších titulů Sonic Megadrive do dnešních obývacích pokojů. Nyní Sonic Gems Collection zaokrouhluje některé z méně známých slavných okamžiků z kariéry Sonic a svazuje je pohodlně na jeden disk, který si můžete vychutnat. Šest herních nástrojů obsahuje: Sonic 2, Sonic Spinball, Triple Trouble, Sonic Drift Racing, stejně jako vedlejší spin-offs, Tails Skypatrol a Tails Adventure. Ale skutečné hvězdy díla jsou další tři tituly, které jsou zahrnuty. Sonic the Fighters byl arkádový klasický a jak můžete očekávat 3D bojovou hru. Stejně jako velký sám, představoval také stále rostoucí obsazení podpůrných postav: Tails, Espio, Fang, Bean, Knuckles, Amy a Bark, všichni se pohybovali proti neustále zlému Dr. Robotnikovi. Součástí fantastické trojice je i závodní spin-Sonic R. Ale nejlépe se objevuje jeden z nejoblíbenějších momentů v historii modrého hedžového zvířete: Sonic CD. Vydání Mega CD vydržela Sonic přes více než 20 úrovní a zahrnovala spoustu času cestování, přičemž každá úroveň se lišila v závislosti na tom, zda jste ho navštívili v minulosti, současnosti nebo budoucnosti. Byla to skutečná klasika. Pokud jste vynechali některou z her, nebo pokud se Megadrive dávno vzdálil duchu, Sonic Gems Collection je ideálním místem pro trochu nostalgie.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta