Spartan Total Warrior - GameCube

5060004765348

5060004765348

Použité

Není skladem


328 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Spartan Total Warrior - GameCube Bazar

Popis

Podnikové převzetí není všechno špatné. Kreativní shromáždění, britští vývojáři za sérií her Total War koupili SEGA už dávno. Stejně jako nepochybně silná tržní přítomnost motoru Total War a IP, existovala jedna další, spíše více SEGA-ish hra ve vývoji, která zachytila ​​oči svých budoucích japonských vládců. Ta hra byla Spartan: Total Warrior. Motor Total War prokázal svou univerzálnost - motor Řím 3D, který byl původně navržen pro strategii v reálném čase, také hrál v televizních dokumentárních filmech. Nyní vám ukáže další trik, který se změní v arkádový hák a lomítko. A je to dobrá. Na rozdíl od Řím: Total War, Spartan se nepočítá s historickou přesností, ačkoli je stanoven během panování skutečného římského císaře Tiberia. Kouzlo a legie zvěř jsou oplývají a je přijata určitá část licence. Ve skutečnosti žádný národ nedokázal vydržet dobytí Říma v době rozkvetu svých velkých imperiálních dobytí a všechny tyto události se odehrály dlouho poté, co si někdo pamatoval, kde Troy kdysi stál. Ale v této nádherné hře se řecký bojový stát Sparta pyšný proti přílivu italských útočníků a hodně z akce se odehrává mezi zříceninami Troy. Samozřejmě, nic z toho nezáleží, a Tvůrčí shromáždění prostě používaly své historické modely jako rámec, na který se má postavit fantastický příběh. Jako jednotvární Sparťané se dostanete do hrůzy nepřátelských vojáků, kteří je střílí jako tolik stonků pšenice. S pomocí postav ze svého domu Sparty a barbarů z oblasti mimo říši je tato fantastická hack a ručně dělaná epická hra absolutní nepokoj.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta