Phantasy Star Online Episode 3 - GameCube

5060004762934

5060004762934

Použité

2 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

748 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Phantasy Star Online Episode 3 - GameCube Bazar

Popis

Jedna z nejvíce rozpoznatelných her online konzoly pro milost různých platforem, Phantasy Star Online je částečně zodpovědná za tlač online hraní za hranice platformy PC. Nejprve se objevil na Dreamcastu, prvním online konzole se skutečnou věrohodností, a odtud se rozšířil na GameCube a Xbox jako kompilaci Phantasy Star Online Episodes I a II. Poté Sega poté oznámil třetí a poslední splátku pro GameCube, ale uvedlo, že PSO III se stane strategickou záležitostí v boji s kartami, na rozdíl od známého hacku "n 'slash RPG. Hra je však nyní dokončena a ačkoli to nebude každý šálek čaje, bude to bezpochyby potěšeno těmi, kteří ji hrají, a dokonce změní způsob, jakým lidé pohlédnou na Phantasy Star Online World. Přestože PSO III s sebou přináší stejný grafický styl a znakové podobnosti z předchozích dvou splátek, existuje i několik zřejmých a kritických změn. Tam, kde epizody I a II nedokázaly ponořit hráče do záležitostí s jedním hráčem, PSO III nabízí hlubší offline hru se zvýšeným zaměřením na vyprávění příběhů a charakteristické vztahy. Pak je tu hratelnost - nepochybně nejsilnější změna v sérii, kterou jsme viděli. Zlikviduje nesčetné hackerské záblesky na tajemné planetě Ragol a PSO III nyní zahrnuje prostředí založené na gridu, turn-based gameplay a více než 450 jedinečných hratelných karet, které lze vydělat a poté obchodovat s jinými hráči. Hráči budou pověřeni misemi NPC hry jako obvykle, ale spíše než zkoumat planetu a hledat předměty, budete v jednom boji proti výběru známých zvířat. A jak byste čekali, hráči nemají přímou kontrolu nad jejich postavami. Místo toho řídí své pohyby a akce tím, že jde do bitvy s vybraným výběrem útoku, obrany a pomoci kartám. Výběr správných karet pro následující bitvy je rozhodující, pokud mají hráči uspět. A co víc, hráči jsou zařazováni na jejich výkon ve vítězných bitvách, a čím lepší třída udělí, tím lepší karty obdrží. Je to solidní strategie pro karty, která podporuje skutečné taktiky a touhu hráče dokončit masivní sbírku. A to je vše offline. Hráči, kteří chtějí bojovat online, mohou tak učinit a dokonce i komunikovat s hráči, kteří se podílejí na epizodách I a II. Ale maso online her v PSO III spočívá ve formě sólových a týmových turnajů. Ať už bojujete sami nebo s novým fanouškem Phantasy Star, mohou se hráči zapojit do masivních turnajů online, aby se dokázali osvědčit jako nejlepší kardinál Revolutionistka Phantasy Star. Hráči si mohou také vyměňovat své karty online, aby podpořili svou knihovnu a vyplnili mezery ve své sbírce. Takže to, co se zdálo být zklamáním oznámení PSO III, se změnilo v hloubkovou, náročnou a návykovou karetní hru. Vidíš, není to všechno špatné. V současné době je PSO III poslední zápas v seriálu, ale nikdy nevíte ...

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta