Samurai Jack - The Shadow of Aku - GameCube

5060004762866

5060004762866

Použité

Není skladem


677 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Samurai Jack - The Shadow of Aku - GameCube Bazar

Popis

Tam, kde některé hry nabízejí inovaci a kreativní přístup, jiní se mohou zdržet značky tím, že pouze imitují ty, kteří mají zásluhy. Nicméně ty, které jsou prostě "inspirovány" světoznámými výtvory videohry, by neměly být jako kopie holuby, a to samé platí io Samurai Jackovi Segovi. Ačkoli herní styl je odlišný a věrný karikaturnímu seriálu, pouhý pohled na herní vizuály a způsob, jakým se hraje, nabízí úžasné podobnosti s Nintendo Wind Waker a Capcom Viewtiful Joe. Ale jsme si jisti, že budete souhlasit, že to není opravdu špatná věc. Z technického hlediska je Samurai Jack spíše Zelda-esque. Samuraj Jack se na okamžik ignoruje v boji s těžkým hratelským mechanikem. Samuraj Jack se může pochlubit podobným vizuálem s nejnovějším herním podnikem GameCube Zeldy a zahrnuje hráče v puzzle a plošinových prvcích hry, ve kterých jsou řezání lana, otryskávání dveří a zničení beden jen několik málo protagonistů Jackových schopností. Bojový systém je zcela jiný případ. Zpočátku, Samurai Jackova meče se špinavými anticemi jsou poměrně standardní. Náš hrdina je požehnaný množstvím typických ninja-podobných schopností, které musí použít k odrazení bestiary více než 20 nepřátel, včetně Aku, Scotsman a Mad Jack. Shurikens a luk a šíp jsou také hodil do dobré míry. Ale když se hráč zapojí do režimu Sakai, podobnost s Viewtiful Joe se stává příliš zřejmým. Jednoduše řečeno, režim Sakai vynucuje pomalý pohyb, který umožňuje hráčům ovládat čas, aby rychleji a rostli více nepřátel s menší námahou. Samuraj Jack je jasně inspirovaná hra, ale je jedinečná bez ohledu na to. Je zábavné hrát, je tu spousta práce a bezpochyby se s těmi mladými hodí dobře.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta