Sonic Heroes - GameCube

5060004762354

5060004762354

Použité

222 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

674 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Sonic Heroes - GameCube Bazar

Popis

Přestože svět proslulý 16-ti bitovými nabídkami na MegaDrive, Sonic the Hedgehog, všichni oblíbený super hrdina hlodavců, přišel o přechod na 3D v Sonic Adventure, zaměřen méně na rychlostní kurzy a více na dobrodružství a zkoumání. Ale nyní je tu Sonic Heroes, úsilí ze Segy, které vezme Sonic zpět na své dráhy na MegaDrive a to přidá zcela nový mechanik hry současně. "Drsný tým pro náročnou práci" je fráze, kterou Sega připojila k nejnovější nabídce. Je to apt slogan pro Sonic Heroes a týmová hra je to, o co jde. Zaprvé, hráči jsou povinni vybrat si ze čtyř přednastavených týmů, z nichž každý hraje tři známé postavy z vesmíru Sonic. Tým Rose je určen pro začátečníky, doplněný tutoriálem, zatímco tým Dark je vhodný pro dokonalejší hráčské hry. Team Sonic a Team Chaotix leží někde mezi těmito dvěma. Výběr týmu je důležitý, poněvadž mírně ovlivňuje způsob, jakým se Sonic Heroes hraje v jediném dobrodružství. Každá z postav z každého družstva má své vlastní jedinečné schopnosti a cíle, ale povinná kombinace hry znamená, že vždy je hráč s výkonem, hráč rychlého přehrávání a lehký hráč. A jak můžete očekávat, existují určité překážky v celém deseti stupních Sonic Heroes, které činí tyto schopnosti nezbytným krokem. Chytrá část je skutečnost, že musíte mezi třemi znaky přepínat, abyste dosáhli svých cílů, což je snadné pomocí intuitivní metody kontroly. Některé oddíly vyžadují použití rychlosti, zatímco jiné mají hráči rozbíjení přes cihlové zdi. Cíle mise mohou velmi lehce, ale hratelnost je z velké části stejná, bez ohledu na to, který tým si vyberete. Z vizuálního hlediska, Sonic Heroes vypadá velmi hezky a podobně jako většina her tohoto stylu se hodí pro hardwarové vybavení GameCube. Hra má několik otázek, pokud jde o ovládání fotoaparátu, ale není to nic, co by hráči nemohli prohloubit. Sega se v posledních několika letech potýkal s Sonicem, ale na konci tunelu v Sonic Heroes je světlo. Je to všechno dobré!

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta