Worms 3D - GameCube

5060004761814

5060004761814

Použité

Není skladem


550 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Worms 3D - GameCube Bazar

Popis

Fenomén "Worms" se po mnoho let bránil herním světem bouřkou, díky své jednoduché vzhledu a přitom chytání mysli hráčů. A konečně, k nadšení fanoušků všude, Worms přichází na PC a konzole v plném 3D. Pokračovat v zachycení skutečné podstaty hry, protože týmy červů bojují přes bizarní náhodně vytvořenou krajinu nebo přes jemně vytvořené zakázkové úrovně s využitím arzenálu zničujících zbraní.

Herní hra zůstává beze změn, představují boj z turnaje a spoléhají se na hráče, aby posoudil trajektorii a sílu svých záběrů, aby způsobil co největší škody pro soupeře. Všechny oblíbené zbraně jako bazooka, granát, dynamit, letecký úder a ovce jsou přítomny včetně některých dalších. Také můžete použít obrannou taktiku, když se rozhodnete vykopat stavby, zákopy, pískoviště nebo opevnění, zatímco budovy na krajině mohou také poskytnout útočiště proti útokům.

Přizpůsobte svou strategii zbraním, krajině a každému novému soupeři, kterého hrajete. S množstvím taktiků k dispozici, spojených s neustále se měnícími náhodně vytvořenými krajinkami, nebude žádná bitva vůbec stejná. Worms 3D je umístěn ve více vzrušujícím a ponořujícím herním světě než kdykoli předtím, s důrazem na skvělou hru pro více hráčů a náročnou zábavu pro jednoho hráče.

Vlastnosti: Všechny nové mise, režimy přehrávání, režimy Wormpot, režimy výcviku a výzvy. Skvělejší zážitek pro jednoho hráče založený na odhalení výzev, tajných misích, zvukových sestavách a krajinách. Výběr režimů kamery, včetně zobrazení 1. osoby a "blimp". Podmínky prostředí, jako je déšť, sníh, noc a den. Náhodně generované a plně deformovatelné krajiny, všechny v pravém 3D. Zahrnutí Wormopedy a galerie. Všechny nové umělé inteligence, zvukové efekty, hudba, rozhraní a mnoho dalšího.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta