Sonic Adventure DX - GameCube

5060004761456

5060004761456

Použité

Není skladem


839 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Sonic Adventure DX - GameCube Bazar

Popis

Pochopitelně Sonic Team rád dělá hry Sonic the Hedgehog. Lepší pochopení je však jeho snaha o to, aby herní svět koupil Sonic Adventure - hru, která se poprvé objevila na Dreamcastu v roce 1999. Od doby, kdy byla nahrazena daleko lepší zvukovou dobou dobrodružství 2, tento remake původního slibuje vylepšené vizuální efekty -fixy a velmi zdokonalený kamerový systém, který je spravedlivě jedním z nejlepších 3D platformerů všech dob. Ovšem Sonicovo přeměna z plochých starých dnů 2D do vzácné trojrozměrné podoby je pravděpodobně nejpřesnějším skokem z polygonů, jenž se zlepšil díky nabídce Retro Studio Metroid Prime pro GameCube. Značky červené tenisky značky Sonic, síly a nejdůležitější oslnivá rychlost zůstávají neporušené a přinášejí frenetické hraní mezi světy, které trpí tímto těžce definovatelným leskem označeným jako Dreamcast. Je důležité zdůraznit, že jde o vážnou videohru. Stejně jako vylepšené verze původních 30 úrovní bylo přidáno 50 nových úrovní misí, které jsou hratelné s jakýmkoliv herním seznamem Sonic, Tails, Knuckles, Amy Rose, Big Cat nebo E102 Gamma. Ale to nejlepší ještě přichází. Sonic-a Teeeaaaam-a, toužící po hlavním proudu pro svoji klíčovou franchisu, přidal neuvěřitelnou extra v nejnovější exkluzivní nabídce GameCube, totiž zahrnutí všech 8bitových verzí Sonic Adventure. Mezi ně patří Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic and Tails, Sonic and Tails 2, Sonic Labyrinth, Sonic Drift, Sonic Drift 2, G-Sonic, Tails Sky Patrol a Tails Adventure; pravděpodobně jedna z nejlepších nabídek, které kdy došlo v vydání videohry. Pochopte, že Naka-san očekává, že budete tvrdě pracovat pro své freebies; dokončení hry několikrát je zásadní. Poté se Sega spojuje se svým nepoctivým konceptem VMU Chao s mantrou Nintendo stejně nepopulární konektivity, aby poskytla školení Chao na GBA. Pro nezasvěcené jsou Chaos malé spolubydlící, kteří obývají Sonicův svět. Původní Dreamcast viděl, že Chaos je veden na VMU. Avšak vzhledem k tomu, že VMU potřebuje asi sedm poměrně nákladných hodinových baterií za hodinu, nikdo z celého světa tuto funkci nikdy nepoužil. Pokud může Sega přesvědčit hráče, aby propojili své GameCuby s jejich Game Boy Advances, může být Chaos vybrán z Chao zahrady a vycvičený a bojoval v podivném pořadí sportovních turnajů. Tato funkce, pro japonské herní obsedant, je opravdu fantastická a poskytuje uvítací úlevu od zuřivého tempa hry Sonic. Pokud jde o hodnotu za peníze v videohře, Sonic Adventure Director's Cut je stejně dobrý jako to dostane. Pokud jste hráli originál, můžete se zeptat, zda stojí za to vyloučit to, co je v podstatě čtyřleté vydání. Nicméně je to mnohem víc než původní Sonic Adventure. Všechny špatné bity jsou pryč, nejlepší bity jsou vylepšeny a je tu spousta nových obsahů, které vám poskytnou hodiny Sonické radosti.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta