Killer 7 (18) - GameCube

5055060950814

5055060950814

Použité

Není skladem


1 162 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Killer 7 - GameCube Bazar

Popis

Jméno Killer 7 se poprvé objevilo v prvních dnech hry GameCube, když Capcom skvěle slíbil své "velké pětky". Oznámení přispělo k podpoře přesvědčení o nové konzoli Nintendo v celém odvětví. Architektura hry GameCube se zásadně liší od architektury hry Xbox a PS2 a mnozí se obávali, že pochybnosti mezi třetími stranami o síle stroje by poslaly novorozeneckou konzolu v tragických stopách Dreamcastu. Capcom později vyřešil rozšířený předpoklad, že tyto pět her bude "Exkluzivní Cube" a tvrdí, že nikdy takovou věc výslovně neřekla, ale v této době již mnoho vydavatelů následovalo a malá fialová krabička se začala vypadat mnohem víc. Hry Viewtiful Joe, které se nakonec opravdu dostaly na PS2, jsou nejslavnějším dědictvím této série akcí. Nyní možná nejvíce nadšeně očekávaný Capcom titul konečně najde svou cestu na Gamecube a PS2 na konci životních cyklů obou systémů. Hra pokračuje po dobrodružstvích Harmana Smitha, schizofrenického útočníka se sedmi různými osobnostmi. Zlý zločinec, Kun Lan, rozpoutal strašlivý "Nebeský úsměv" na nic netušícím světě. Násilné a bezohledně vražedné bytosti přicházejí v několika různých formách a vyznačují se jejich krutým úsměvem. Harman se chová jako tzv. "Smith Alliance" a sedm náhradníků v sobě má různé schopnosti a dovednosti, které hráč bude muset plně využít, pokud má zastavit Kun Lan . Garcian Smith je psychický vůdce aliance, jehož schopnosti zahrnují neviditelnost. Brute síla je poskytována s laskavostí od Dan a Coyota, zatímco Mask De Smith nosí masku a nese granátomet. Dívka, Kaede, spíše děsivě vylévá jedovaté spreje krve svým nepřátelům, Kevinovou specialitou je nůž a Con Smith je vynikající skaut s ostrými očima a ušima, které poskytují průzkum. Hra je režírovaná Gouichim Sudou, slavným výrobcem slávy a má mimořádně stylový a svůdný vzhled. Použitím celo-stínované grafiky a prostředí se hra zdá být inspirována stejně jako tradice filmu noire, západní grafické romány, démonický anime a nesčetné hororové filmy, které obsahují nějakou temnou cizí monstrum. Tahle hra je stále vzácnější věc: nová, inovativní IP s aspiracími na mistrovské dílo a jako taková je jednou z nejzajímavějších herních zážitků, které nabízí v létě 2005.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta